دانلود ترجمه مقاله مدیریت استعداد: تئوری های فعلی و جهت گیری های آتی

عنوان فارسی :

مدیریت استعداد: تئوری های فعلی و جهت گیری پژوهش های آتی

عنوان انگلیسی :

Talent management: Current theories and future research directions

کلمات کلیدی :

  مدیریت استعداد؛ آینده مدیریت استعداد؛ مدیریت استعداد جهانی؛ روش تحقیق

درسهای مرتبط : مدیریت استعداد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 25
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تئوری مدیریت استعداد 3. شیوه مدیریت استعداد 4. مقالات در این موضوع 5. از اینجا به کجا می رود؟ یک برنامه تحقیقاتی 6. موضوعات متدولوژیکی 7. آینده مدیریت استعداد

نمونه متن انگلیسی مقاله

Research on Talent Management (TM) has been lagging behind businesses in offering vision and leadership in this field. After sketching a comprehensive outline of knowledge about TM, theoretical as well as practical, we introduce the papers in this special issue and their important contributions. This introductory article contributes to filling the knowledge gap by offering a research agenda at multiple levels and in multiple contexts. We also discuss methodological issues in the study of TM, and conclude by identifying several key trends that are now, and will continue to influence the practice and study of TM in the future.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – پژوهش های مربوط به مدیریت استعداد (TM) در ارائه چشم انداز و رهبری در این زمینه از کسب و کارها عقب مانده اند. پس از ایجاد طرحی جامع از دانش مربوط به TM به صورت عملی و نظری، ما مقالات مرتبط با این موضوع خاص و مشارکت مهم آنها را معرفی کرده ایم. این مقاله مقدماتی به پرکردن شکاف دانش با استفاده از ارائه عوامل پژوهشی در سطوح چندگانه و زمینه های مختلف پرداخته است. ما همچنین موضوعات متدولوژیکی در زمینه بررسی TN را بررسی کرده و بحث را با شناسایی چندین رویه کلیدی که مطالعات TM در آینده را تحت تاثیر قرار خواهند داد، به پایان رسانده ایم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدیریت استعداد: تئوری های فعلی و جهت گیری های آتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.