دانلود ترجمه مقاله مدیریت زنجیره تامین پایدار: چارچوب و جهت گیری ها

عنوان فارسی :

مدیریت زنجیره تامین پایدار: چارچوب و جهت گیری های تحقیقاتی بیشتر

عنوان انگلیسی :

Sustainable supply chain management: framework and further research directions

کلمات کلیدی :

  زنجیره تامین پایدار؛ مدل سازی ساختاری تفسیری؛ MICMAC؛ محرک ها

درسهای مرتبط : مدیریت زنجیره تامین
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 138
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
36,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مقالات 3. طرح پژوهشی 4. آنالیز داده و نتایج 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper argues for the use of Total Interpretive Structural Modeling (TISM) in sustainable supply chain management (SSCM). The literature has identified antecedents and drivers for the adoption of SSCM. However, there is relatively little research on methodological approaches and techniques that take into account the dynamic nature of SSCM and bridge the existing quantitative/qualitative divide. To address this gap, this paper firstly systematically reviews the literature on SSCM drivers; secondly, it argues for the use of alternative methods research to address questions related to SSCM drivers; and thirdly, it proposes and illustrates the use of TISM and Cross Impact Matrix-multiplication applied to classification (MICMAC) analysis to test a framework that extrapolates SSCM drivers and their relationships. The framework depicts how drivers are distributed in various levels and how a particular driver influences the other through transitive links. The paper concludes with limitations and further research directions.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله به بحث در رابطه با استفاده از مدل سازی کامل ساختاری تفسیری (TISM) در مدیریت زنجیره تامین پایدار (SSCM) می پردازد. منابع پیشین و محرک های اتخاذ مدیریت زنجیره تامین پایدار شناسایی شد. با این حال، تحقیقات نسبتا کمی بر روی روش ها و تکنیک های توصیف ماهیت دینامیک مدیریت زنجیره تامین پایدار و ارتباط کمّی و کیفی موجود بین این روش ها وجود دارد. به منظور بررسی این شکاف، این مقاله در ابتدا به صورت سیستماتیک به بررسی منابع مربوط به محرک های مدیریت زنجیره تامین پایدار پرداخته و سپس در رابطه با استفاده از روش های تحقیقاتی جایگزین به منظور بررسی سوالات مربوط به محرک های مدیریت زنجیره تامین پایدار بحث کرده و در نهایت، پیشنهاداتی در رابطه با استفاده از مدل سازی کامل ساختاری تفسیری و آنالیز تاثیر متقابل ضریب ماتریکس اعمال شده به طبقه بندی (MICMAC) به منظور تست چارچوبی که محرک های مدیریت زنجیره تامین پایدار و روابط آن ها را بررسی می کند، ارائه شد. این چارچوب نشان می دهد که چگونه محرک ها در سطوح مختلف توزیع شده و یک محرک ویژه چگونه از طریق روابط پیوسته بر محرک های دیگر تاثیر می گذارد. در انتهای این مقاله به بررسی محدودیت ها و جهت گیری های تحقیقاتی بیشتر می پردازیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 22 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 36,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت زنجیره تامین پایدار: چارچوب و جهت گیری ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.