دانلود پروپوزال مطالعه ای در زمینه متغیرهای موثر بر زنجیره تامین پایدار

عنوان فارسی

مطالعه ای در زمینه متغیرهای موثر بر زنجیره تامین پایدار در صنعت فرش ماشینی ایران

عنوان انگلیسی

A study on the variables affecting sustainable supply chain in machine made rug industry in Iran

رشته مرتبط

  مدیریت زنجیره تامین

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

پایداری زنجیره تامین، یک موضوع تجاری است که شبکه های تدارکاتی و زنجیره های تامین سازمانی را از نظر هزینه ضایعات، ریسک و مسائل زیست محیطی تحت تاثیر قرار می دهد. نیاز روزافزونی به یکپارچه سازی گزینه های سازگار با محیط زیست در زنجیره های تامین وجود دارد. پایداری در زنجیره تامین در میان مدیران اجرایی سطح بالای سازمان به عنوان یک ضرورت در راستای سودآوری شناخته شده و موضوعاتی چون هزینه های مالی، ارزش و سرعت ارائه خدمات را در میان کارشناسان تامین و خرید ایجاد کرده است. یک زنجیره تامین پایدار، فرصت هایی را برای ایجاد ارزش به وجود آورده و مزایای رقابتی چشم گیری را برای پذیرندگان اولیه و نوآوران فرآیند ارائه می دهد. زنجیره های تامین، پیوندهای مهمی هستند که ورودی های یک سازمان را به خروجی های آن ارتباط می دهند. چالش های سنتی در برگیرنده کاهش هزینه ها، تضمین تحویل به موقع، و کاهش زمان حمل و نقل در راستای واکنش بهتر به چالش های تجاری می باشند. با این حال، افزایش هزینه های محیطی این شبکه ها و افزایش فشار مصرف کنندگان برای محصولات دوست دار محیط زیست، بسیاری از سازمان ها را ترغیب کرده تا به پایداری زنجیره تامین به عنوان معیار جدیدی از مدیریت تدارکات سودآور نگاه کنند. این تغییر باعث شده تا زنجیره های تامین پایدار به عنوان زنجیره های تامین سودآور نیز شناخته شوند. بسیاری از شرکت ها محدود به سنجش پایداری در عملیات های تجاری شان هستند و نمی توانند این ارزیابی را به مشتریان و عرضه کنندگان شان بسط دهند. این باعث چالش برانگیزشدن تعیین هزینه های محیطی شده و توانایی آنها در حذف ضایعات از زنجیره های تامین را کاهش می دهد. با این حال، امروزه پیشرفت های زیادی در زمینه پایداری زنجیره های تامین ایجاد شده و یک سری ابزارهای معیارسنجی در دسترس قرار گرفته اند که توسعه و پیاده سازی طرح های پایداری را تسهیل بخشیده اند.

این پروپوزال نیز به بررسی مدلی برای زنجیره تامین پایدار در صنعت فرش ماشینی پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ارائه جامعه آماری، روش گردآوری و تحلیل داده ها از جامعه آماری، جنبه های نوآورانه و پریش های تحقیق، در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای پژوهشگران علاقه مند به این حوزه مطالعاتی باشد. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی بیشتر با مفاهیم ارائه شده در آن، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

مدل زنجیره تامین پایدار

ترجمه مقاله این پروپوزال نیز آماده شده و جهت دریافت آن می توانید وارد لینک زیر شوید:

دانلود ترجمه مقاله مدیریت زنجیره تامین پایدار: چارچوب و جهت گیری ها


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای در زمینه متغیرهای موثر بر زنجیره تامین پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi