دانلود ترجمه مقاله دیدگاه ساختاربندی در مورد توسعه استراتژی در برند سازی کارفرما

عنوان فارسی :

ساختارها، راهبرد سازی، و حوزه های مورد بحث: دیدگاه ساختاربندی در مورد توسعه استراتژی در برند سازی کارفرما

عنوان انگلیسی :

Structures, strategizing, and contested territories: A structuration perspective on strategy development in employer branding

کلمات کلیدی :

  اقدامات مدیریتی در برند سازی کارفرما؛ توسعه استراتژی؛ نظریه ساختاربندی؛ مطالعه موردی کیفی

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 27
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پژوهش در مورد برند سازی کارفرما 3. ساختارها، تعاملات، و توسعه استراتژی در برند سازی کارفرما: یک رویکرد ساختاربندی 4. طرح مطالعاتی و روش تحقیق 5. یافته ها: توسعه استراتژی در برند سازی کارفرما در ساختارها و راهبرد سازی MCC 6. بحث و بررسی 7. نتیجه گیری 8. محدودیت ها و پژوهش آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

This study examines strategy development in employer branding based on structuration theory, focusing on the interplay between employer branding structures and the (inter)actions of employer branding strategists. To analyse this interplay, this paper draws upon a series of strategy meetings in an employer branding project of a multinational construction company. This study adds to the current debate on employer branding by advancing the understanding of the structural embeddedness of strategizing in employer branding. Furthermore, the study proposes that strategy development shifts employer branding engagements into contested territory due to various and contradictory structures strategists need to deal with.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مطالعه با تمرکز بر تاثیر متقابل بین ساختارهای برند سازی کارفرما و تعاملات استراتژی های برند سازی کارفرما، توسعه استراتژی در برند سازی کارفرما براساس نظریه ساختاربندی را مورد بررسی قرار می ‌دهد. برای تجزیه و تحلیل این اثر متقابل، این مقاله مجموعه ‌ای از جلسات استراتژی را در یک پروژه برند سازی کارفرمای یک شرکت ساختمانی چند ملیتی مورد استفاده قرار می دهد. این مطالعه با پیشبرد درک نهادینه شدگی ساختاری راهبرد سازی در برند سازی کارفرما به بحث حاضر مطالبی می افزاید. علاوه بر این، این مطالعه پیشنهاد می ‌کند که توسعه استراتژی به دلیل ساختارهای مختلف و متناقضی که راهبرد گرایان باید با آن سروکار داشته باشند، نهادینه شدگی برند سازی کارفرما را به حوزه ای مورد بحث تبدیل می نماید.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله دیدگاه ساختاربندی در مورد توسعه استراتژی در برند سازی کارفرما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.