دانلود ترجمه مقاله فرآیندهای دانش ساخت یافته و عملکرد شرکت

عنوان فارسی :

فرآیندهای دانش ساخت یافته و عملکرد شرکت: نقش چابکی سازمانی

عنوان انگلیسی :

Structured knowledge processes and firm performance: The role of organizational agility

کلمات کلیدی :

  روند دانش؛ چابكي سازماني؛ عملكرد شركت؛ تغییر دانش

درسهای مرتبط : مدیریت دانش (Knowledge Management)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 35
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب مفهومی 3. روش تحقیق 4. بحث و بررسی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Organizational agility facilitates the search and retrieval of relevant knowledge and enables businesses to apply this knowledge to develop high-quality services and products or react to the emergence of new competitors. This work develops a research model that explores the relationships among knowledge management structures, organizational agility, and firm performance. The empirical study examines these relationships using partial least squares structural equation modelling on a dataset of 112 large Spanish companies. The results of this modelling exercise support the effectiveness of a specific set and sequence of knowledge management processes and confirm not only the direct effect of knowledge application on organizational performance, but also the mediating effect of organizational agility in this relationship.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – چابکی سازمانی جستجو و بازیابی دانش مربوطه را تسهیل کرده و کسب و کار را قادر می سازد تا این دانش را برای توسعه خدمات و محصولات با کیفیت بالا و یا واکنش به ظهور رقبای جدید به کار گیرند. این مطالعه یک مدل تحقیقاتی را توسعه می دهد که رابطه بین ساختارهای مدیریت دانش، چابکی سازمانی و کارایی شرکت را بررسی می کند. مطالعه تجربی این روابط را با استفاده از مدل معادلات ساختاری حداقل مربعات جزئی در مجموعه ای از 112 شرکت بزرگ اسپانیایی بررسی می کند. نتایج پژوهش از اثربخشی و توالی مجموعه خاصی از فرایندهای مدیریت دانش پشتیبانی می کند و نه تنها اثر مستقیم کاربرد دانش بر عملکرد سازمانی، بلکه تاثیر میانجی گری چابکی سازمانی در این رابطه را نیز تائید می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله فرآیندهای دانش ساخت یافته و عملکرد شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.