دانلود ترجمه مقاله تحول ساختاری بخش بیمه ترکیه و برنامه های رهبری و مربی گری برای توسعه صلاحیت منابع انسانی

عنوان فارسی :

تحول ساختاری بخش بیمه ترکیه و برنامه های رهبری و مربی گری برای توسعه صلاحیت منابع انسانی: شرکت بیمه Güneş

عنوان انگلیسی :

Structural Transformation of Turkish Insurance Sector and Leadership & Coaching Applications for Human Resources Competency Development: Güneş Insurance Company

کلمات کلیدی :

  رهبری، مربیگری، تعهد سازمانی، توسعه منابع انسانی، عملکرد سازمانی

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت بیمه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 27
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. هدف تحقیق 3. روش تحقیق 4. مورد: شرکت بیمه گونش 5. دستاوردهای مدل توسعه رهبری 6. نتایج و پیشنهادات

نمونه متن انگلیسی مقاله

This study examines the effects of Leadership Development Model, which was developed in parallel with the restructuring of human resources department of an insurance company that acts in Turkish Insurance Sector Elementary Branch, as part of the change management process on the corporation and on its employees. This study aims to find out the contribution of the mentioned development model to corporations and employees and to give an opinion about the possible model application methods in different corporations and organizations.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده - این مطالعه به بررسی اثرات مدل توسعه رهبری می پردازد که به صورت همزمان با بازسازی بخش منابع انسانی شرکت بیمه ای که در بخش ابتدایی بیمه ترکیه به عنوان بخشی از فرآیند تغییر مدیریت در شرکت و کارمندان آن فعالیت می‌کند، مورد بررسی قرار می گیرد. اين مطالعه با هدف تعيين سهم مدل توسعه ذكر شده در مورد شركتها و كاركنان و ارائه نظر در مورد روشهاي كاربرد مدل در شركتها و سازمانهاي مختلف انجام شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تحول ساختاری بخش بیمه ترکیه و برنامه های رهبری و مربی گری برای توسعه صلاحیت منابع انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.