دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی استراتژیک، قابلیت نوآوری و عملکرد: مطالعه تجربی در صنعت نرم افزاری اندونزی

عنوان فارسی :

مدیریت منابع انسانی استراتژیک، قابلیت نوآوری و عملکرد: مطالعه تجربی در صنعت نرم افزاری اندونزی

عنوان انگلیسی :

Strategic Human Resource Management, Innovation Capability and Performance: An Empirical Study in Indonesia Software Industry

کلمات کلیدی :

  نوآوري؛ قابلیت نوآوری؛ عملکرد نوآوری؛ مدیریت منابع انسانی استراتژیک؛ صنعت نرم افزاری

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 34
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات 3. فرضیه ها 4. روش ها 5. نتایج و بحث 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Firms should develop innovation capability to manage innovation process from generating ideas to commercialization. Strategic human resource management (SHRM) is considered as a key element to innovation capability since the human element is involved in the innovation process. This study investigates the relationship among SHRM practices, innovation capability and innovation performance. For this purpose an empirical research is conducted to analyze data from Indonesian software firms. The result indicates that SHRM practices are positively related to innovation capability, which in turn has a positive effect on innovation performance.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – شرکت ها باید قابلیت نوآوری را برای مدیریت فرآیند نوآوری از خلق ایده ها تا تجاری سازی توسعه دهند. مدیریت منابع انسانی استراتژیک (SHRM) به عنوان یک مولفه کلیدی برای قابلیت نوآوری در نظر گرفته می شود زیرا عنصر انسانی در فرآیند نوآوری دخیل است. این مطالعه رابطه بین شیوه های SHRM، قابلیت نوآوری و عملکرد نوآوری را بررسی می کند، برای این منظور، یک تحقیق تجربی برای آنالیز داده ها از شرکت های نرم افزاری اندونزی انجام می شود. نتایج نشان می دهد که شیوه های SHRM به طور مثبت با قابلیت نوآوری ارتباط دارد که به نوبه خود تاثیر مثبتی بر عملکرد نوآوری می گذارند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 22,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی استراتژیک، قابلیت نوآوری و عملکرد: مطالعه تجربی در صنعت نرم افزاری اندونزی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 20 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.