دانلود ترجمه مقاله آینده پژوهشی استراتژیک برای کشاورزی

عنوان فارسی :

آینده پژوهشی استراتژیک برای کشاورزی: ارواح گذشته، چالش های فعلی و فرصت های آینده

عنوان انگلیسی :

Strategic foresight for agriculture: Past ghosts, present challenges, and future opportunities

کلمات کلیدی :

  آینده پژوهی استراتژیک؛ تحقیقات کشاورزی؛ سیستم های غذایی؛ آینده احتمالی؛ سرمایه گذاری

درسهای مرتبط : مهندسی کشاورزی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2021 تعداد رفرنس مقاله : 22
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : دارد و با خرید بسته می توانید فایل پاورپوینت را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
37,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. یادگیری ارواح گذشته کشاورزی 3. از گذشته تا حال کشاورزی 4. پیش بینی آینده کشاورزی ما 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Strategic foresight is systematic means to explore plausible futures. In the agricultural context, strategic foresight allows decision-makers to explore how alternative investments in agriculture research may function given anticipated futures associated with a variety of drivers ranging from climate change to increasing wealth to a changing policy environment. This paper presents an overview and context for six recently published articles in Global Food Security that comprise a virtual special issue on agricultural futures. Each of the papers takes a distinct perspective and addresses key issues from how past trends drive future outcomes to specific commodity systems to issues around employment and rural transformation. While each of the included papers stands on its own merits, the collection presents a unique opportunity to unpack the role of investment in agriculture research from a variety of perspectives. Collectively, the special issue offers insights to support current and future investment planning to better target desired outcomes associated with long-term agricultural research.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – آینده پژوهشی استراتژیک ابزاری سیستماتیک به منظور کشف آینده های محتمل است. در حوزه کشاورزی، آینده پژوهشی استراتژیک به تصمیم گیرندگان امکان می دهد که بررسی کنند چگونه سرمایه گذاری در تحقیقات کشاورزی ممکن است آینده های پیش بینی شده مرتبط با انواعی از محرک ها اعم از تغییر اقلیم تا افزایش ثروت و تغییر محیط سیاست را بررسی کند. این مقاله مروری کلی در این زمینه و حوزه ای برای شش مقاله اخیرا منتشر شده در امنیت غذای جهانی را ارائه کرده که شامل یک شماره مقاله ویژه مجازی در رابطه با آینده کشاورزی است. هر مقاله دیدگاه منحصر به فردی در این زمینه ارائه کرده و به مسائل کلیدی از نحوه محرک روندهای گذشته برای نتایج آینده تا سیستم های کالای خاص تا موضوعاتی پیرامون اشتغال و تحولات روستایی می پردازد. در حالی که هر یک از مقالات دارای شایستگی های خاص خود است، مجموعه این مقالات فرصت منحصر به فردی برای کشف نقش سرمایه گذاری در تحقیقات کشاورزی از دیدگاه های مختلف فراهم می سازد. در مجموع، این شماره ویژه بینش هایی به منظور حمایت از برنامه ریزی فعلی و آینده در زمینه سرمایه گذاری به منظور دستیابی به نتایج بهتر مرتبط با تحقیقات کشاورزی بلند مدت ارائه می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 17 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 37,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله آینده پژوهشی استراتژیک برای کشاورزی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 9 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.