دانلود ترجمه مقاله کاربرد تحلیل SWOT مبتنی بر قاعده: یک مطالعه موردی

عنوان فارسی :

کاربرد تحلیل SWOT مبتنی بر قاعده: یک مطالعه موردی از موسسات آموزش عالی در اندونزی

عنوان انگلیسی :

A Rule Based SWOT Analysis Application: A Case Study for Indonesian Higher Education Institution

کلمات کلیدی :

  متن کاوی؛ تحلیل احساسات؛ SWOT؛ برنامه ریزی استراتژیک

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 22
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. کارهای مرتبط 3. روش تحقیق 4. تایید اعتبار و بحث و بررسی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Learning the current condition of strength, weakness, opportunities, and threat (SWOT) can help a study program in a university in making a decision. For the middle term, it can also help in building strategic planning. However, conducting SWOT analysis is usually an expensive and time consuming activity. We have been doing a research to provide a software application that may facilitate study program stakeholders to conduct SWOT analysis more quickly and easily. The application is web-based providing question-answer system that allow users reveal facts and conditions of their study program. The system adopts assessment criteria of standard accreditation system for Indonesian higher education institution. The system implements sentiment analysis approach to help classification process in constructing SWOT matrix. The research shows that the application has a potential to help study program stakeholders to conduct SWOT analysis. The output of the application is considered reliable with approximately 80% of SWOT mapping is accepted by an expert.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

اطلاع یافتن از شرایط فعلی در مورد نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدها (SWOT) می تواند به یک برنامه مطالعه ای در یک دانشگاه، در یک تصمیم گیری کمک کند. برای میان مدت، می تواند همچنین به ایجاد برنامه استراتژیک کمک کند. اما، انجام تحلیل SWOT معمولاً پرهزینه و وقتگیر است. ما در حال انجام پژوهشی بودیم تا یک برنامه نرم افزاری ایجاد کنیم که به ذینفعان برنامه مطالعه ای در انجام سریعتر و آسانتر تحلیل SWOT کمک کند. این برنامه کاربردی مبتنی بر وب، سیستم پرسش-پاسخی فراهم می کند که به کاربران اجازه می دهد حقایق و شرایط برنامه مطالعه ای خود را آشکار کنند. این سیستم از ضوابط ارزیابی سیستم اعتبار بخشی استاندارد برای موسسات آموزش عالی اندونزی، استفاده می کند. این سیستم، یک رویکرد تحلیل احساساتی برای کمک به فرآیند دسته بندی در ایجاد ماتریس SWOT، پیاده سازی می کند. این پژوهش نشان می دهد که این برنامه کاربردی، پتانسیل کمک به ذینفعان برنامه مطالعه برای انجام تحلیل SWOT را دارد. خروجی این برنامه کاربردی، معتبر با تقریباً 80% نقشه سازی SWOT در نظر گرفته شد که توسط یک کارشناس مورد پذیرش واقع شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله کاربرد تحلیل SWOT مبتنی بر قاعده: یک مطالعه موردی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.