دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی و نوآوری بنیادی

عنوان فارسی

مدیریت منابع انسانی و نوآوری بنیادی: یک رویکرد دوگانه در شناسایی شایستگی به عنوان واسطه

عنوان انگلیسی

HRM and radical innovation: A dual approach with exploration as a mediator

کلمات کلیدی :

  نوآوری بنیادی؛ سیستم مدیریت منابع انسانی (HRM)؛ مدیریت استراتژیک منابع انسانی (SHRM)؛ رویکرد فرآیندی؛ رویکرد محتوا؛ شناسایی شایستگی

درسهای مرتبط مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 120
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
64,800 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات 3. روش تحقیق 4. نتایج 5. بحث و بررسی و نتیجه گیری پیوست

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – نوآوری بنیادی برای دستیابی یک سازمان به موفقیت بسیار حائز اهمیت است و سازمانها بایستی همواره تلاش هایی را در راستای بهبود و ترویج آن انجام دهند. تحقیقات پیشین نشان داده است که برای نوآوری یک شرکت، سرمایه انسانی بسیار ضروری است. با این وجود، اثرات مستقیم و غیر مستقیم مدیریت منابع انسانی (HRM) بر نوآوری بنیادی همچنان نامشخص است. از اینرو هدف از این تحقیق، بررسی تاثیر مستقیم HRM در نوآوری بنیادی با یک رویکرد محتوایی و یک رویکرد فرآیندی است. همچنین این مطالعه، تأثیر واسطه ای را که یادگیری از طریق فرایند شناسایی بر منابع انسانی و نوآوری بنیادی بر جای می گذارد، بررسی نموده و تشریح می کند. نتایج بدست آمده از داده های 200 شرکت صنعتی متوسط اسپانیایی حاکی از آن است که مدیریت استراتژیک منابع انسانی (SHRM) از تأثیر مثبت و مستقیمی بر نوآوری بنیادی برخوردار است. همچنین یافته های بدست آمده نشان می دهد که یک سیستم HRM به سمت تغییر و خلاقیت و SHRM، به صورت مثبت از روند یادگیری شناسایی پشتیبانی می کند و شناسایی صلاحیت و شایستگی از تأثیر مطلوبی بر نوآوری بنیادی برخوردار است. نتایج بدست آمده حاکی از آن است که شناسایی شایستگی، اثر سیستم های HRM و SHRM بر نوآوری بنیادی را واسطه گری می کند.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Radical innovation is crucial for a firm’s success, and organisations should promote it. Prior research has argued that human capital is essential for a company’s innovation. However, the direct and indirect effects of Human Resource Management (HRM) on radical innovation have not yet been determined. Therefore, the present paper aims to explore the direct impact of HRM on radical innovation with a content approach and a process approach. It will also examine the mediating effect that learning through an exploration process has on HRM and radical innovation. Using data from 200 medium-sized Spanish industrial firms, our results demonstrate that Strategic Human Resource Management (SHRM) has a positive and direct effect on radical innovation. We also find that an HRM system directed toward change and creativity and SHRM positively support the process of exploration learning, and that competence exploration has a favourable impact on radical innovation. These results indicate that competence exploration mediates the effect HRM systems and SHRM have on radical innovation.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 27 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 21 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 64,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی و نوآوری بنیادی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi