دانلود ترجمه مقاله مدیریت افراد در سازمان ها

عنوان فارسی :

مدیریت افراد در سازمان ها: ادغام مطالعه HRM و رهبری

عنوان انگلیسی :

Managing people in organizations: Integrating the study of HRM and leadership

کلمات کلیدی :

  مدیریت منابع انسانی (HRM)؛ رهبری؛ تناسب؛ همسویی؛ مدیریت افراد

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 68
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
26,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. رهبری و HRM: نفوذ مبتنی بر ارزش 3. تناسب رهبری - HRM: تعاملات بین رهبری و HRM 4. رهنمود هایی برای پژوهش آتی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The studies of Leadership and HR-Management share a common goal: Developing a better understanding of how to effectively manage people in organizations. Despite this shared goal, these fields of research remain largely independent, with few studies considering how HRM and Leadership co-determine employee motivation and performance. This state of the literature is deplorable as Leadership and HRM have the potential to counterbalance each other; in theory as well as in research design. In this overview article to this special issue, we first highlight similarities and differences in approaches to people management by mapping key approaches to Leadership and HRM on a value framework. Next, we integrate theory on person-environment fit and strategic HR alignment to map seven possible ways in which Leadership and HRM may interact: Independent, Enactment, Supplementary Fit, Synergistic Fit, Complementary Fit, Perceptual Filter, and Dynamic Fit. We discuss the implications of this theoretical framework for future research that studies the intersection of Leadership and HRM.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مطالعات رهبری و مدیریت منابع انسانی یک هدف مشترک را به اشتراک می ‌گذارند: توسعه درک بهتر چگونگی مدیریت موثر افراد در سازمانها. علیرغم این هدف مشترک، این زمینه های پژوهشی تا حد زیادی مستقل باقی می ‌مانند با وجود مطالعات معدودی که این امر را مورد ملاحظه قرار می دهند که چگونه HRM و رهبری متفقاً انگیزه و عملکرد کارمندان را معین می کنند. این وضعیت از مقالات تاسف بار است چرا که رهبری و HRM توانایی متعادل سازی همدیگر را در نظریه و نیز در طراحی پژوهش دارا می باشند. در این مقاله مروری در مورد این مساله خاص، ما ابتدا شباهت ها و تفاوت ‌های موجود در رویکردهای مدیریت افراد را با طرح ریزی رویکردهای اصلی برای رهبری و HRM در یک چارچوب ارزشی برجسته می نماییم. سپس، ما نظریه را در مورد تناسب فرد - محیط و همسویی HR استراتژیک ادغام می نماییم تا هفت روش ممکن را طرح ریزی نماییم که در آن رهبری و HRM ممکن است با هم تعامل داشته باشند: مستقل بودن، وضع نمودن، تناسب مکمل، تناسب هم افزایی، تناسب تکمیلی، صافی ادراکی، و تناسب پویا. ما مفاهیم این چارچوب نظری را برای تحقیقات آینده مورد بحث قرار می دهیم که نقطه مشترک رهبری و HRM را مورد مطالعه قرار می ‌دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 26,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت افراد در سازمان ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.