دانلود ترجمه مقاله انتقال تکنولوژی دولتی، تجاری سازی و رشد کسب و کار

عنوان فارسی :

انتقال تکنولوژی دولتی، تجاری سازی و رشد کسب و کار

عنوان انگلیسی :

Public technology transfer, commercialization and business growth

کلمات کلیدی :

  انتقال تکنولوژی؛ تجاری سازی تکنولوژی؛ مشارکت عمومی – خصوصی؛ ظرفیت جذب؛ رقابت بازار

درسهای مرتبط : مدیریت تکنولوژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 62
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
37,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه نظری و مدل تحقیق 3. روش تحقیق 4. نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This study analyzes the conditions for the commercialization of public technologies transferred to the private sector and the subsequent effect on business growth. We focus on the commercial exploitation of technologies transferred by universities and public research institutes (U&PRIs) to companies. The empirical analysis uses detailed information regarding an extensive set of actual instances of public-private technology transfer in Korea (514 cases of technologies transferred by 43 major U&PRIs) to highlight the role of company absorptive capacity and internal innovation capabilities, cooperation with U&PRIs, and the intensity of market competition in determining commercialization success and business growth. We find that the intensity of market competition significantly influenced the paths along which absorptive capacity and internal innovation capacity affected successful commercialization, and successful commercialization in turn affected business growth. Effective partnership is a key factor of the successful commercialization of transferred technologies irrespective of market situations. Absorptive capacity contributes to their short-term success and long-term growth when market competition is strong. Introduction: We study the conditions for the commercialization of public technologies transferred to the private sector and the effect of such technologies on business growth. We focus on the commercial exploitation of technologies transferred by universities and public research institutes (U&PRIs) to companies. The empirical analysis uses detailed information regarding an extensive set of actual instances of public-private technology transfer in Korea to highlight the role of company absorptive capacity and internal innovation capabilities, cooperation with U&PRIs, and the intensity of market competition in determining commercialization success and business growth.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مطالعه به تجزیه و تحلیل شرایط تجاری سازی فناوری های عمومی منتقل شده به بخش خصوصی و اثر متعاقب آن در رشد کسب و کار می پردازد. ما بر روی بهره برداری تجاری از فناوری های منتقل شده توسط دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی عمومی (U&PRI) به شرکت ها متمرکز می شویم. تجزیه و تحلیل تجربی از اطلاعات تفضیلی در مورد مجموعه گسترده ای از موارد واقعی انتقال فناوری دولتی به خصوصی در کره استفاده می کند (514 مورد از فن آوری های منتقل شده توسط 43 U&PRI اصلی) تا نقش ظرفیت جذب شرکت و قابلیت های نوآوری داخلی، همکاری با U&PRI و شدت رقابت بازار در تعیین موفقیت تجاری و رشد کسب و کار را مشخص نماید. ما می دانیم که شدت رقابت در بازار بطور قابل توجهی مسیرهایی را تحت تأثیر قرار داده است که در آن ها ظرفیت جذب و ظرفیت نوآوری داخلی بر تجاری سازی موفق تاثیر می گذارند و تجاری سازی موفق نیز به نوبه خود بر رشد اقتصادی تاثیر گذاشته است. مشارکت مؤثر، صرف نظر از شرایط بازار، عامل اصلی تجاری سازی موفق فناوری های منتقل شده می باشد. هنگامی که رقابت در بازار قوی باشد، ظرفیت جذب به موفقیت کوتاه مدت و رشد بلند مدت آنها کمک می کند. مقدمه: ما به بررسی شرایط تجاری سازی فن آوری های عمومی منتقل شده به بخش خصوصی و تأثیر این فناوری ها بر رشد کسب و کار پرداختیم. ما بر روی بهره برداری تجاری فن آوری هایی تمرکز می نماییم که توسط دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی عمومی (U&PRI) به شرکت ها انتقال یافته اند. تجزیه و تحلیل تجربی از اطلاعات دقیق در رابطه با مجموعه ای گسترده از موارد واقعی انتقال فناوری دولتی به خصوصی در کره استفاده می نماید تا نقش ظرفیت جذب شرکت و قابلیت های نوآوری داخلی، همکاری با U&PRI و شدت رقابت در بازار را در تعیین موفقیت تجاری و رشد کسب و کار مشخص نماید.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 16 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 14 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 37,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله انتقال تکنولوژی دولتی، تجاری سازی و رشد کسب و کار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + ده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.