دانلود ترجمه مقاله تثبیت کننده سیستم قدرت مبتنی بر PSO برای اورشوت کمینه و محدودیت های کنترل

عنوان فارسی :

تثبیت کننده سیستم قدرت مبتنی بر PSO برای اورشوت کمینه و محدودیت های کنترل

عنوان انگلیسی :

Power System Stabilizer Design for Minimal Overshoot and Control Constraint Using Swarm Optimization

کلمات کلیدی :

  بهینه سازی ازدحام ذرات؛ تثبیت کننده سیستم قدرت؛ پایداری سیگنال کوچک

درسهای مرتبط : الگوریتم های بهینه سازی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : Taylor & Francis
سال انتشار : 2008 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
taylor
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. فرمول مساله 3. طراحی PSS با بهینه سازی ازدحام 4. طراحی PSS 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Power systems are subjected to severe repetitive oscillations that might cause generator shaft fatigue and, consequently, breakdown. In this article, we consider the problem of designing a power system stabilizer that alleviates generator shaft fatigue through the minimization of the maximum overshoot. Moreover, through our design, the levels of control signal, as well as controller parameters, have to be maintained within certain bounds imposed by physical and practical considerations. In this respect, a technique based on the particle swarm approach is proposed to identify the parameters of a fixed structure lead compensator through the solution of a min-max problem while satisfying systems constraints. To enhance the overall performance of the system under wide loading conditions, a set of operating points is considered within our approach. The proposed power system stabilizer is applied to a single-machine infinite-bus system at different loading conditions, and the results showed the effectiveness of the developed approach.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – سیستم های قدرت تحت نوسانات تکراری شدید قرار می گیرند که ممکن است موجب فرسودگی شفت ژنراتور و در نتیجه خرابی آن شود. این مقاله یک روش طراحی ساده برای تثبیت کننده های سیستم قدرت (PSS) را ارائه می دهد که حداکثر اورشوت را به حداقل می رساند؛ بنابراین فرسودگی شفت ژنراتور کاهش می یابد. سطوح سیگنال کنترل نیز باید در محدوده خاصی قرار داده شوند که توسط ملاحظات فیزیکی و عملی تعیین شده است. با توجه به این موضوع، تکنیک مبتنی بر بهینه سازی ازدحام ذرات (PSO) برای شناسایی پارامترهای جبران کننده سرب ساختار ثابت از طریق راه حل مشکل حداقل- حداکثر در هنگام جبران محدودیت های سیستم معرفی شده است. برای تشخیص عملکرد PSS در شرایط بارگذاری گسترده، مجموعه ای از نقاط عملیاتی در رویکرد ما در نظر گرفته شده است. PSS طراحی شده در یک سیستم گذرگاه نامحدود تک ماشین عمل می کند که در شرایط مختلف بارگیری متفاوت عمل می کند و نتایج اثربخشی تکنیک توسعه یافته را نشان داد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 18,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تثبیت کننده سیستم قدرت مبتنی بر PSO برای اورشوت کمینه و محدودیت های کنترل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.