دانلود شبیه سازی مقاله مکان یابی بهینه dg (منابع تولید پراکنده) در شبکه های توزیع

عنوان فارسی :

مکان یابی بهینه DG ( منابع تولید پراکنده ) در شبکه های توزیع

عنوان انگلیسی :

Optimal Allocation of Distributed Generation in Distributed Network

کلمات کلیدی :

  منابع تولید پراکنده،مزایای محیطی، بهینه سازی چند هدفه، الگوریتم دسته زیاد ذرات

درسهای مرتبط : سیستم های توزیع انرژی ، انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 14
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
15,000 تومان
فهرست مطالب

1.مقدمه 2. مدل تخصیص بهینه 3. مکان DG ( منابع تولید پراکنده ) 4 . الگوریتم بهینه سازی چند هدفه ازدحام ذرات (دسته زیاد ذرات) 5. تحلیل نمونه 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The paper proposes a multi-objective optimization model of distributed generation optimal allocation in distributed network, comprehensively considering system operating cost and environmental benefit. The active network loss sensitivity analysis and voltage analysis is adopted to determine the location of distributed generation. A multi-objective particle swarm optimization algorithm is presented to obtain the capacity of distributed generation. The algorithm incorporates nondominated sorting and crowding distance to improve the diversity of the Pareto solutions The results in the IEEE-33 bus system application show that the method proposed can get reasonable site and size of distributed generation, greatly improving the economics and environmental protection of the power system.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

این مقاله یک مدل بهینه سازی چند هدفه ی مکان یابی بهینه منابع تولید پراکنده ( DG ) در شبکه توزیع را به طور جامع و کامل با در نظر گیری هزینه عملکرد سیستم و منافع زیست محیطی ارایه می دهد. تحلیل حساسیت تلفات اکتیو شبکه و تحلیل ولتاژ برای تعیین مکان منابع تولید پراکنده به کار رفته است. الگوریتم بهینه سازی چند هدفه ازدحام ذرات برای دست یابی به ظرفیت DG ارایه شده است. این الگوریتم از مرتب سازی غیر غالب و فاصله (تراکم) جمعیت برای افزایش تنوع راه حل و جواب های پارتو استفاده می کند. نتایج موجود در سیستم ۳۳ باسه IEEE نشان می دهند روش ارایه شده می تواند مکان و اندازه DG معقول و مناسبی را به دست دهد، و افزایش چشم گیری در اقتصاد و حفاظت محیطی سیستم قدرت به همراه داشته باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

مکان یابی DG

این مقاله مربوط به درس توزیع انرژی و در زمینه مکان یابی DG می باشد. در این مقاله مکان و اندازه ی بهینه DG را با در نظر گرفتن شرایط ومحدودیت های مختلف با استفاده از الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات (دسته زیاد ذرات ) به دست آورده و تاثیر اتصال منابع تولید پراکنده به شبکه را از نظر منافع زیست محیطی و هزینه های عملکرد سیستم و تلفات کلی شبکه و بهبود پروفیل ولتاژ شبکه بررسی کرده است. همه ی این عوامل در شبکه ی استاندار ۳۳ شینه IEEE تست شده اند.

مکان یابی DG

 

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 15,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی مقاله مکان یابی بهینه dg (منابع تولید پراکنده) در شبکه های توزیع”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.