دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله الگوریتم گرده افشانی گل و فاکتورهای حساسیت تلفات برای یافتن مکان و اندازه بهینه خازن

عنوان فارسی

الگوریتم گرده افشانی گل و فاکتورهای حساسیت تلفات برای یافتن مکان و اندازه بهینه خازن در سیستم های شعاعی

عنوان انگلیسی

Flower Pollination Algorithm and Loss Sensitivity Factors for optimal sizing and placement of capacitors in radial distribution systems

کلمات کلیدی :

  الگوریتم گرده افشانی گل – سیستم های قدرت – تلفات توان – مکان های مطلوب و بهینه خازن – فاکتورهای حساسیت تلفات – سیستم های توزیع

درسهای مرتبط سیستم های توزیع انرژی ، کنترل توان راکتیو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 41
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود ترجمه مقاله
67,700 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- فاکتورهای حساسیت تلفات 3- مروری بر الگوریتم گرده افشانی گل 4- تابع هدف 5- نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده- در این مقاله از الگوریتم گرده افشانی گل (fpa) برای تخصیص بهینه مکان و اندازه خازن در سیستم های توزیع مختلف استفاده شده است و این الگوریتم برای این موارد ارائه شده است. نخستین شین کاندید برای نصب خازن با استفاده از فاکتورهای حساسیت تلفات (lsf) پیشنهاد شده است. سپس الگوریتم fpa برای یافتن مکان و اندازه خازن در شین مورد استفاده قرار می گیرد. الگوریتم پیشنهادی برای شین های 10 و 33 و 69 باسه تست شده است. نتایج به دست آمده از طریق این الگوریتم با سایر الگوریتم های پیشنهادی مقایسه شده و نتایج نشان از بهتر بودن این الگوریتم در کاهش تلفات و به حداکثر رساندن صرفه جویی را نشان می دهد. علاوه بر این نتایج به منظور اثر بخشی الگوریتم برای افزایش و بهبود پروفیل ولتاژ برای سیستم های توزیع مختلف استفاده شده است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, Flower Pollination Algorithm (FPA) is proposed for optimal allocations and sizing of capacitors in various distribution systems. First the most candidate buses for installing capacitors are suggested using Loss Sensitivity Factors (LSF). Then the proposed FPA is employed to deduce the locations of capacitors and their sizing from the elected buses. The proposed algorithm is tested on 10, 33 and 69 bus radial distribution systems. The obtained results via the proposed algorithm are compared with others to highlight the benefits of the proposed algorithm in reducing total cost and maximizing the net saving. Moreover, the results are introduced to verify the effectiveness of the proposed algorithm to enhance the voltage profiles for various distribution systems.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

الگوریتم گرده افشانی گل

امروزه تقریبا در تمام علوم مهندسی برای مسائل بهینه سازی از الگوریتم های فراابتکاری استفاده می شود. الگوریتم های تکاملی در حقیقت برگرفته از طبیعت برخی از حیوانات و یا ساختارهای آنها می باشند. الگوریتم های تکاملی زیادی برای مسائل بهینه سازی پیشنهاد شده است که از جمله آنها الگوریتم ژنتیک، الگوریتم ازدحام ذرات PSO ، الگوریتم مورچگان و الگوریتم گرده افشانی گل و … می باشد. این الگوریتم نسبت به سایر الگوریتم های بهینه سازی میرایی و پاسخ بهینه نسبتا بهتری را ارائه می کند.

در این مقاله نیز از این الگوریتم برای مسئله ی مکان و اندازه بهینه خازن در سیستم توزیع استفاده شده است که البته با الگوریتم PSO نیز شبیه سازی شده است.

شکلهای زیر خروجی حاصل از اجرای برنامه را نشان می دهد:

گرده افشانی گل

گرده افشانی گل

این مقاله به صورت کامل در برنامه متلب شبیه سازی شده و کامنتهای کافی برای یادگیری در هر سطر از کد نوشته شده است. شما میتوانید با دانلود این مجموعه با الگوریتم گرده افشانی گل آشنا شده و از آن در سایر مسائل بهینه سازی خود استفاده کنید.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی m فایل های شبیه سازی مقاله ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 67,700 تومان

نقد و بررسی‌ها

 1. حامد (خریدار محصول)

  سلام من این رو دانلود کردم بجز ی دونه از فایلا بقیه فایلها رو ارور میده آخه

  • bagher

   سلام
   دوست عزیز بقیه فایلهایی که میگید ارور میده اونا فانکشن هستند و نباید اجرا کنید.
   فایل اصلی از اونها استفاده میکنه و ران میشه.
   هر مشکل و هر سوالی داشتید در تلگرام ۰۹۱۰۹۶۰۲۰۰۶ در خدمتتون هستیم.
   باتشکر
   فرداپیپر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi