دانلود پروپوزال ارتباط مولفه های تعهد سازمانی با سخت کوشی مدیران مدارس

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط مولفه های تعهد سازمانی با سخت کوشی مدیران مدارس

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between the components of organizational commitment and the hard work of school principals

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
84,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و در آن به بررسی ارتباط تعهد سازمانی با میزان سخت کوشی مدیران مدارس پرداخته شده است. همانطور که در موضوع نیز مشخص است، در این موضوع، یک سری متغیرهای مستقل و یک سری متغیرهای وابسته وجود دارد. متغیرهای مستقل مرتبط با موضوع شامل تمایل قوی برای ادامه عضویت در سازمان، تمایلبه تلاش زیاد در راستای محقق شدن اهداف سازمانی و اعتقاد به ارزش ها و باورهای سازمانی می باشد که تمامی اینها مرتبط با تعهد سازمانی یک فرد در آن مجموعه می باشد؛ در این پروپوزال، به بررسی تاثیر این متغیرها بر روی متغیر وابسته سخت کوشی پرداخته شده است. همچنین اهداف دیگری همچون تفاوت بین سخت کوشی مردان و زنان و تفاوت های تعهد سازمانی در مردان و زنان در یک سازمان مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لازم به توضیح است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … به صورت کامل در این پروپوزال تکمیل شده اند. مدل مفهومی تحقیق نیز ارائه گردیده است. مطالعه این نمونه می تواند روش بسیار مناسبی برای دانشجویان و محققان در راستای آشنایی با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی باشد.

رقابت را می توان در هر سازمانی مشاهده کرد و باید نیز همینگونه باشد؛ پرا که رقابت منجر به پیشرفت می شود. در این راستا و در دنیایی که پر از چالش ها و رقابت ها برای مدیران است، مولفه های مختلفی وجود دارند که می توانند بر موفقیت تاثیرگذار باشند و از جمله مهمترین آنها می توان به تعهد سازمانی اشاره کرد. تعهد سازمانی شامل ارتباط مستمر و موثر با سازمان، انجام وظایف به بهترین شکل ممکن، و تعهد به اهداف و ارزش های سازمانی می باشد. این تعهد مانع از کم کاری ها و تمایل به ترک شغل در صورت بروز مشکلات در سازمان خواهد شد.

در این راستا، این نوع از تعهد می تواند تاثیر مثبت و متقابلی بر سخت کوشی داشته باشد. وقتی مدیران احساس وفاداری وفاداری به سازمان داشته باشند، با انگیزه و سخت کوشی بیشتری نیز وظایف خود را انجام خواهند داد. سازمان ها نیز می توانند با اتخاذ استراتژی هایی همچون بهبود فرهنگ سازمانی، ارتقای ارتباطات داخلی و نیز استراتژی پاداش، میزان این تعهد را در بین کارکنان  و مدیران افزایش دهند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

تعهد سازمانی و سخت کوشی مدیران


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط مولفه های تعهد سازمانی با سخت کوشی مدیران مدارس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi