دانلود پروپوزال ارتباط شیوه رهبری تحول آفرین با تعهد سازمانی در بین پرسنل ناجا

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شیوه رهبری تحول آفرین با تعهد سازمانی در بین پرسنل ناجا در استان گیلان

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between transformational leadership style and organizational commitment among NAJA personnel in Gilan province

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی؛ فرماندهی و مدیریت انتظامی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

عصر کنونی را می توان عصر تغییرات شدید دانست که سازمان ها در آن قرار گرفته اند و باید برای توسعه و بقای خود تلاش نمایند. سازمان ناجا نیز از جمله این سازمان ها است که باید برای توسعه و پیشرفت خود، علاوه بر تغییرات سخت افزاری، تلاش کند تا در راستای به روز رسانی نیروی انسانی و توان نرم افزاری خود عمل کند. اینگونه سازمان ها باید اقداماتی را اتخاذ کنند تا بتوانند پاسخ و واکنشی سریع و چابک در برابر مسائل و تهدیدات محیطی از خود نشان دهند. مطمئنا همه اینها را می توان در سایه تحولات پایه ای در سازمان جستجو کرد. در این راستا، ابزارهای زیادی در زمینه مدیریت رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی، پیش بینی شده است. محیط سازمان باید طوری طراحی شده باشد که کارکنان از فرآیند تحولات آگاه باشند و انگیزه و تعهد کافی را در این راستا از خود نشان دهند. البته لازم به ذکر است که بر اساس تحقیقات انجام شده، این تحولات بنیادین می توانند باعث کاهش تعهد سازمانی گردند؛ از طرفی نیز این تحولات برای بقای سازمان، ضروری هستند. در راستای رسیدن به این هدف، یعنی هم رسیدن به تحولات بنیادین و هم عدم کاهش تعهد در پرسنل، باید ابزارهای جدیدی وارد میدان شوند. رهبری تحول آفرین، یکی از ابزارهایی است که می تواند جایگزین شیوه های سنتی مدیریت سازمان باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطمئنا مطالعه این نمونه پروپوزال که برای درس روش تحقیق نگاشته شده، می تواند ابزار بسیار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. لازم به ذکر است که جامعیت تحقیق و مسیرهای پژوهشی مشخص شده در آن می تواند موضوعات پژوهشی جدیدی را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به این حوزه قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

رهبری تحول آفرین و تعهد سازمانی

رهبری و شیوه های مختلف آن، یکی از موضوعاتی بوده که در طی چند سال اخیر، مورد توجه بسیاری از محققین علوم سازمانی و منابع انسانی قرار گرفته است. یکی از موضوعاتی که بیشتر مورد توجه بوده، این است که چه نوع سبک رهبری می تواند فرآیند تحول و تغییر سازمانی را در جهت مطلوب هدایت نماید. مساله مهمی که در این بین وجود دارد، این است که کارکنان چه زمانی و تحت چه شرایطی می توانند این احساس را به دست آورند که کار، متعلق به خود آنهاست و در این راستا، هویت خود را به هویت کل سازمان گره بزنند و یا به بیان بهتر، تعهد سازمانی بالایی را از خود نشان دهند. این موضوعات، پیکره اصلی این پروپوزال بوده است.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط شیوه رهبری تحول آفرین با تعهد سازمانی در بین پرسنل ناجا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi