دانلود ترجمه مقاله سرمایه سازمانی، انعطاف پذیری بازار کار، و بازده سهام

عنوان فارسی :

سرمایه سازمانی، انعطاف پذیری بازار کار، و بازده سهام در سراسر جهان

عنوان انگلیسی :

Organization capital, labor market flexibility, and stock returns around the world

کلمات کلیدی :

  سرمایه سازمانی؛ انعطاف ‌پذیری بازار کار؛ دارایی های نامشهود؛ بازده سهام؛ هزینه سرمایه ضمنی

درسهای مرتبط : مدیریت مالی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 54 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 68
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. داده ها و متغیرها 3. نتایج تجربی 4. تحلیل اضافی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Using data from 20 OECD countries, we find that firms with greater organization capital have significantly higher stock returns and that this represents an international phenomenon. We also find new evidence that the positive association between organization capital and stock returns increases with labor market flexibility. This finding is consistent with greater labor mobility and competition in flexible labor markets rendering organization capital investment riskier from the shareholders’ perspective.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با استفاده از داده ‌ها از 20 کشور عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، در می یابیم که شرکتهای دارای سرمایه سازمانی بزرگتر، بازده‌ های سهام قابل توجه بالاتری دارند و این امر نشان ‌دهنده یک پدیده بین ‌المللی است. ما همچنین شواهدی جدید را می ‌یابیم که ارتباط مثبت بین سرمایه سازمانی و بازده سهام با انعطاف پذیری بازار کار افزایش می ‌یابد. این یافته با تحرک نیروی کار و رقابت بیشتر در بازارهای کار انعطاف پذیر همخوانی دارد، که از دیدگاه سهامداران سرمایه گذاری هنگفت سازمانی را به گونه ای مخاطره آمیزتر عرضه می نماید.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله سرمایه سازمانی، انعطاف پذیری بازار کار، و بازده سهام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.