دانلود ترجمه مقاله بررسی موفقیت مدیریت دانش: یک مطالعه تجربی از شرکت های کوچک و متوسط

عنوان فارسی :

بررسی موفقیت مدیریت دانش: یک مطالعه تجربی از شرکت های کوچک و متوسط

عنوان انگلیسی :

Investigating the success of knowledge management: An empirical study of small- and medium-sized enterprises

کلمات کلیدی :

  مدل موفقیت IS؛ مدل موفقیت KM؛ شرکت های کوچک و متوسط (SMEها)؛ مدیریت دانش

درسهای مرتبط : مدیریت دانش (Knowledge Management)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 91
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
36,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیش زمینه نظری 3. روش تحقیق 4. تحلیل داده ها و نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Most firms have started to realize the importance of KM in streamlining their operations and processes to improve organizational performance. So in this paper, we try to survey and present a model for measuring success of KM in small- and medium-sized enterprises (SMEs). This study is the first empirical test of an adaption of the Jennex and Olfman (J&O) KM success model considered a better description of KM success due to its strong theoretical grounding to analysis the influences of KM and inter-actions on workers' productivity in Taiwanese SMEs settings. Structural equation modeling techniques are applied to data collected through questionnaires from 277 knowledge workers. All the hypothesized relationships between the variables are significantly supported by the data. The findings served as useful reference points for researchers interested in investigating issues related to the successful implementation of KM, and for practitioners aiming to achieve the benefits of KM in SMEs.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بیشتر شرکت ها شروع به درک اهمیت KM در جریان عملیات ها و فرآیندهای خود کرده اند تا عملکرد سازمانی خود را بهبود بخشند. بنابراین، در این مقاله، ما سعی کرده ایم تا مدلی را برای ارزیابی موفقیت KM در شرکت های کوچک و متوسط بررسی کرده و ارائه دهیم. این مطالعه، اولین تست تجربی در استفاده از مدل موفقیت KM ژنکس و الفمن (J&O) می باشد، این مدل به دلیل پیش زمینه نظری قوی در تحلیل تاثیرات KM و تعاملات آن با بهره وری کارکنان در محیط شرکت های کوچک و متوسط تایوانی، تشریح خوبی را در زمینه موفقیت KM ارائه می دهد. روش های مدلسازی معادله ساختاری روی داده های جمع آوری شده به واسطه پرسشنامه های توزیع شده بین 277 کارمند، اعمال شده است. تمام روابط فرض شده بین متغیرها، شدیدا مورد تایید داده های به دست آمده می باشند. یافته ها به عنوان نقاط مرجع مفیدی برای محققینی هستند که علاقه مند به بررسی موضوعات مرتبط با پیاده سازی موفق KM می باشند، این یافته ها برای فعالانی نیز که به دنبال نیل به مزایای استفاده از KM در SMEها هستند، مفید می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 26 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 36,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بررسی موفقیت مدیریت دانش: یک مطالعه تجربی از شرکت های کوچک و متوسط”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.