دانلود ترجمه مقاله نوآوری ها در مدیریت دانش

عنوان فارسی :

نوآوری ها در مدیریت دانش

عنوان انگلیسی :

Innovations within knowledge management

کلمات کلیدی :

  نوآوری؛ نوآور؛ مدیریت دانش؛ خلاقیت

درسهای مرتبط : مدیریت دانش (Knowledge Management)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 33
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب نظری 3. روش تحقیق 4. تفسیر نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The research aims at studying the scope of innovative knowledge management. It uses the concept of eight processes of knowledge management and identifies three broad categories of knowledge management innovations in an organizational context. It tries to verify outcomes of these innovative efforts. The research considers four aspects of organizational effectiveness: enterprise competitiveness, revenues, buyers' satisfaction, and business partners' satisfaction. The analysis covers small, medium, and large companies in Poland. The main conclusion is that studied enterprises are little innovative in the area of knowledge management.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف این پژوهش، مطالعه چشم انداز مدیریت دانش نوآورانه می باشد. این پژوهش از مفهوم هشت فرآیند مدیریت دانش استفاده کرده و سه دسته بندی از نوآوری های مدیریت دانش در یک زمینه سازمانی را مشخص کرده است. این مقاله سعی کرده تا نتایج این اقدامات نوآورانه را تایید کند. این پژوهش، چهار جنبه کارایی و اثربخشی سازمانی را در نظر گرفته است: رقابت سازمانی، درآمد، رضایت خریداران و رضایت شرکای تجاری. این آنالیز، شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ در لهستان را پوشش داده است. نتیجه گیری اصلی این است که شرکت های مورد مطالعه، نوآوری کمی در زمینه مدیریت دانش داشته اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله نوآوری ها در مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.