دانلود پروپوزال ارتباط سرمایه فکری و نسبت سودآوری در شرکت های بورس تهران

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط سرمایه فکری و نسبت سودآوری در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

عنوان انگلیسی

Investigating Relationship between Intellectual Capital and Profitability Ratio of Listed Firms on Tehran Stock Exchange

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یکی از اهداف بسیار مهمی که هر شرکتی در پی آن است، رسیدن به حداکثر سودآوری می باشد. با رسیدن به این هدف، شرکت ها می توانند اقدامات زیادی را برای رفاه کارکنان، مالکان و سرمایه داران انجام دهند و به موازات آن نیز میزان کیفیت و بهره وری را افزایش دهند. در همین راستا، تیم مدیریتی هر شرکتی برای رسیدن به اهداف تعیین شده، برنامه ریزی و هدف گذاری می کند.

نسبت سودآوری، مولفه ای است برای ارزیابی توانایی یک شرکت در رسیدن به درآمد. همچنین می توان آن را در قالب معیاری برای سنجش موفقیت عملیاتی یک شرکت در دوره زمانی خاص تعریف کرد. این نسبت همچنین معیاری از اثربخشی مدیریتی یک شرکت می باشد. نتایج این اندازه گیری ها و معیارها، به عنوان عنصری برای ارزیابی عملکرد مدیریت عمل می کنند. نسبت های سودآوری نیز اهداف و مزایایی دارند که نه تنها برای صاحبان کسب و کار و تیم مدیریتی اهمیت دارند، بلکه برای افراد خارج از شرکت و ذینفعان نیز مهم هستند. یکی دیگر از متغیرهایی که در این تحقیق به بررسی ارتباط آن با نسبت سودآوری پرداخته شده، سرمایه فکری است. سرمایه فکری را می توان ارزش کل دارایی های ناملموس و نامشهود یک سازمان تعریف نمود. این مولفه شامل منابع انسانی و فراتر از آن نیز می باشد. آن را می توان چشم اندازی جامع از تمامی جنبه های یک کسب و کار عنوان کرد که نهایتا منجر به کسب مزیت رقابتی برای سازمان می گردد.

امروزه بیشتر مدیران از اهمیت سرمایه فکری آگاه هستند. با این حال، کسب و کارهایی موفق خواهند بود که بدانند چگونه از سرمایه های سازمان استفاده کنند. شرکت ها و سازمان ها می توانند به واسطه سنجش سرمایه فکری، ارزش آفرینی بیشتری داشته باشند. همچنین به واسطه آن می توانند محصولات و خدمات خود را بهبود بخشیده و به توسعه دست یابند و نهایتا به واسطه افزایش کارایی و بازدهی، میزان ارتباط خود با شرکا و مشتریان را عمیق تر کنند.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری تهیه شده و در آن به بررسی ارتباط سرمایه فکری و نسبت سودآوری در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران پرداخته شده است. لازم به ذکر است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی مانند بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، پیشینه پژوهشی، روش تحقیق و … در این پروپوزال رعایت گردیده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار بسیار مناسبی جهت آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سرمایه فکری و نسبت سودآوری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط سرمایه فکری و نسبت سودآوری در شرکت های بورس تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهارده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi