دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی و عملکرد: نقش مدیریت استعداد به عنوان یک مکانیزم انتقالی

عنوان فارسی :

مدیریت منابع انسانی و عملکرد: نقش مدیریت استعداد به عنوان یک مکانیزم انتقالی در یک حوزه بازار در حال ظهور

عنوان انگلیسی :

HRM and performance—The role of talent management as a transmission mechanism in an emerging market context

کلمات کلیدی :

  قابلیت های پویا؛ بازارهای در حال ظهور؛ عملکرد شرکت؛ مدیریت استعداد

درسهای مرتبط : مدیریت استعداد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 19 نشریه : Wiley
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 152
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدیریت منابع انسانی و مدیریت استعداد به عنوان مکانیزم انتقالی 3. روش تحقیق 4. آنالیز و نتایج 5. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper investigates the link between HRM practices, talent management (TM), and firm performance and examines the role of HRM/business strategy alignment in an emerging market context. Through survey evidence gathered from 198 respondent firms, this study shows that TM, when focused on a series of practices aimed at developing workforce networks and social capital, is a key transmission mechanism mediating the relationship between HRM and firm performance. HRM strategy and business strategy alignment increases these performance impacts but is not an essential component in the HRM‐TM‐performance link.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله به بررسی ارتباط بین شیوه های مدیریت منابع انسانی، مدیریت استعداد و عملکرد شرکت و بررسی نقش هماهنگی استراتژی کسب و کار / مدیریت منابع انسانی در یک حوزه بازار در حال ظهور می پردازد. شواهد نظرسنجی این مطالعه از 198 شرکت پاسخگو جمع آوری شد و این مطالعه نشان داد که مدیریت استعداد، هنگامی که بر روی مجموعه ای از شیوه ها با هدف توسعه ی شبکه های نیروی کاری و سرمایه اجتماعی متمرکز است، یک مکانیزم انتقالی کلیدی واسطه ی ارتباط بین مدیریت منابع انسانی و عملکرد شرکت می باشد. هماهنگی بین استراتژی مدیریت منابع انسانی و استراتژی کسب و کار، این اثرات عملکرد را افزایش می دهد، اما یک جزء ضروری در ارتباط بین مدیریت منابع انسانی – مدیریت استعداد – عملکرد به شمار نمی رود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی و عملکرد: نقش مدیریت استعداد به عنوان یک مکانیزم انتقالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.