دانلود ترجمه مقاله مدیریت استعداد: پیشرفت ها و چشم اندازها

عنوان فارسی

مدیریت استعداد: پیشرفت ها و چشم اندازها

عنوان انگلیسی

Talent management: Progress and prospects

کلمات کلیدی :

  مدیریت استعداد؛ مدیریت استعداد جهانی؛ ارزش، ستاره ها

درسهای مرتبط مدیریت استعداد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 3 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 30
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
19,200 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مقالات مربوط به این موضوع خاص 3. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، مقدمه ای بر موضوع مدیریت استعداد محسوب می گردد. مقالات مشخص شده در این مقاله، از کارگروه دوم EIASM در زمینه مدیریت استعداد الهام گرفته شده اند. پس از بررسی مختصری از وضعیت فعلی مقالات مربوط به مدیریت استعداد، این مقاله به معرفی چهار مقاله خاص در این زمینه پرداخته است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper serves as an introduction to this special issue on talent management. The articles featured here are inspired by the second EIASM workshop on talent management. Following a summary review of the current state of the talent management literature the paper introduces the four articles in the issue.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

اجزای کلیدی در یک سیستم مدیریت استعداد کارآمد

بسیاری از سازمان ها در تلاشند تا عملکردهای HR خود را به یک سیستم مدیریت استعداد تبدیل کنند. یک سیستم مدیریت استعداد کارآمد باید با نیازهای استراتژیک سازمان، همخوانی داشته باشد. در این بین، ضروری است که فرآیند تحول، انتقال یا ادغام توسط مدیریت ارشد حمایت شده و همه ذینفعان کلیدی را دخیل کند.

سیستم مدیریت استعداد

مهم ترین اقدامات در زمینه منابع انسانی معمولا شامل استخدام و گزینش می باشند. با این حال، بسیاری از موارد ممکن است با هر مرحله از چرخه کارکنان سازگاری نداشته باشند.

به منظور تضمین یک سیستم مدیریت استعداد کارآمد، المان های کلیدی زیر باید پیاده سازی گردند:

  1. ورود به سیستم: در آغاز کار، یک فرآیند درون سازمانی ایجاد می گردد که شامل: روشن کردن انتظارات (که دخیل در مراحل گزینش و استخدام می باشد)، معرفی روابط کلیدی، و دسترسی به همه منابع و ابزارهایی است که باید برای کارمندان جدیدالورود فراهم گردد.
  2. توسعه کارکنان: این مرحله باید شامل یک مدیر یا رهبر تیم باشد که آمادگی کافی برای هدایت کارکنان و اعضای تیم به منظور آموزش مهارت های اساسی شغلی، مخصوصا مهارت های نرم که غالبا نادیده گرفته می شوند، داشته باشد.
  3. مدیریت اجرایی: این مرحله با ایجاد محیطی امن آغاز می گردد که در آن کارکنان بتوانند اشتباهات خود را فراگیرند. سپس، بازخوردهای عملکرد خود را سریعا دریافت کنند.
  4. توسعه شعلی: کارآمدترین فرآیند ارتقاء شغلی، استعدادها و انگیزه های فردی را در نظر می گیرد و عمدتا در فرآیند گزینش دیده می شود. موثرترین فرآیند ارتقاء شغلی شامل تشکیل گروهی از کارکنان در یک مسیر مشترک است که رهبران مشترکی دارند.
  5. برنامه ریزی برای جایگزینی: یک برنامه جایگزینی موفق، با ملزومات استراتژیک سازمان ادغام شده و بررسی می کند که مراحل رشد چگونه می توانند مدیریت گردند، این مرحله شامل تعداد و انواع موقعیت های مورد نیاز می باشد. بهترین شیوه ها شامل ارزیابی این موقعیت ها برای ایجاد استعداد مورد نیاز برای عملکردی موفقیت آمیز می باشد. سپس، بهترین استعدادها از لیست افرادی که در فرآیند ارتقاء شغلی قرار دارند، جستجو می گردند.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 19,200 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدیریت استعداد: پیشرفت ها و چشم اندازها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi