دانلود ترجمه مقاله آیا نقصان های سرقُفلی بر اظهارنظرهای حسابرسی اثرگذار است

عنوان فارسی :

آیا نقصان های سرقُفلی بر اظهارنظرهای حسابرسی اثرگذار است؟ شواهدی از چین

عنوان انگلیسی :

Do goodwill impairments affect audit opinions? Evidence from China

کلمات کلیدی :

  نقصان های سرقُفلی؛ اظهارنظرهای حسابرسی؛ تحریف های بااهمیت؛ مدیریت سود؛ اصول بنیادین اقتصادی

درسهای مرتبط : حسابرسی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 32 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2021 تعداد رفرنس مقاله : 70
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
62,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات و توسعه فرضیات 3. داده ها و طرح پژوهش 4. نتایج تجربی و تست دقت 5. بحث و بررسی های بیشتر 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

There has been a steady growth of goodwill impairments in the Chinese stock market since the adoption of the impairment approach in accounting. The influence of goodwill impairments on a firm’s financial position and profitability give reason to doubt its current and future performance. We examine whether auditors, as a crucial external monitor, identify the information risks of goodwill impairments and express their concerns about financial reporting quality in their audit opinions. Using a sample of firms listed on China’s A-share market from 2007 to 2017, we test the association between goodwill impairments and the type of audit opinion received in the same financial period. Our findings are as follows. First, the probability of receiving a modified opinion increases with the amount of goodwill impairments. Second, the positive association between goodwill impairments and modified audit opinions is driven primarily by earnings management risks. Third, this positive association is more salient when auditors are industry experts and there is no auditor–client mismatch. Fourth, auditors are more sensitive to the amount of goodwill impairments than to their mere existence. Overall, we document that auditors perceive goodwill impairments as a signal of information risks and communicate their concerns to investors to avoid litigation.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – از زمان اتّخاذ شدن رویکرد سرقُفلی در حسابداری، نقصان های سرقُفلی در بازار سهام چین پیوسته در حال رشد بوده است. اثر نقصان های سرقُفلی بر موقعیت مالی و سودآوری یک شرکت، دلایلی را برای تردید داشتن به عملکرد فعلی و آتی آن شرکت بوجود می آورد. بررسی می کنیم که آیا حسابرس ها، به عنوان ناظرین مهم بیرونی، ریسک های اطلاعاتی ناشی از نقصان های سرقُفلی را شناسایی کرده و نگرانی های خود از بابت کیفیت گزارشگری مالی را در نظرات حسابرسی خود اظهار می کنند یا خیر؟ با استفاده از یک نمونه متشکّل از شرکت هایی که بین سال های 2007 تا 2017 در بازار سهام{طبقه} A چین پذیرفته شده اند، رابطه بین نقصان های سرقُفلی و نوع اظهارنظر حسابرسی که در دوره مالی یکسان دریافت شده است را آزمودیم. یافته های ما به شرح ذیل است. نخست اینکه، احتمال دریافت شدن یک اظهارنظر تعدیل شده، به موازات میزان نقصان های سرقُفلی، افزایش می یابد. دوم اینکه، رابطه مثبت بین نقصان های سرقُفلی و اظهارنظرهای تعدیل شده حسابرسی، عمدتاً ناشی از ریسک های مدیریت سود است. سوم اینکه، این رابطه مثبت هنگامی مشهودتر است که حسابرس ها جزو کارشناسان صنعتی هستند و عدم تطابق بین حسابرس و صاحبکار وجود ندارد. چهارم اینکه، حسابرس ها به میزان نقصان های سرقُفلی نسبت به وجود صِرف آنها، بیشتر حساسیت دارند. در مجموع، نشان دادیم که حسابرس ها، نقصان های سرقُفلی را به عنوان نشانه ریسک های اطّلاعاتی اِدراک می کنند و نگرانی های خود را با سرمایه گذاران در میان می گذارند تا از دادخواهی و دعوی حقوقی اجتناب گردد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 50 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 31 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 62,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله آیا نقصان های سرقُفلی بر اظهارنظرهای حسابرسی اثرگذار است”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نه =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.