دانلود پروپوزال نقش خدمات دولت الکترونیک در بهبود بهره وری مالی سازمان های دولتی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش خدمات دولت الکترونیک در بهبود بهره وری مالی در سازمان های دولتی

عنوان انگلیسی

Evaluating the role of e-government services in improving financial efficiency in public organizations

رشته مرتبط

  مدیریت فناوری اطلاعات

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
79,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی و مدیریت فناوری اطلاعات تهیه شده و در آن به بررسی تاثیر خدمات دولت الکترونیک بر بهبود عملکرد و بهره وری مالی در سازمان های دولتی پرداخته شده است. بدون شک در دنیای امروزی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، جای خود را به خوبی پیدا کرده و نقش بسزایی را در راستای توسعه و بهبود عملکرد انواع سازمان ها از جمله سازمان های دولتی ایفا می کند. از جمله این بهبودها می توان به نقش دولت الکترونیک در بهبود کارایی، شفافیت، و اصلاح عملکرد اشاره کرد. بهره وری مالی در یک سازمان به معنی بهره گیری بهینه از منابع مالی و اقتصادی برای انجام وظایف و رسیدن به اهداف می باشد.

فناوری اطلاعات در حال رشد و توسعه است و خدمات الکترونیکی به عنوان یکی از پیشگامان این تحولات قرار دارد. با پیدایش اینترنت، خدمات الکترونیکی به سرعت گسترش یافته و نام “انقلاب صنعتی قرن بیست و یک” را به خود اختصاص داده است. در این سیستم، اطلاعات و خدمات با استفاده از شبکه های کامپیوتری به صورت الکترونیکی تبادل می شود. این تبادل اطلاعات می تواند بین ادارات یک سازمان و یا بین اداره و مشتریان صورت گیرد و روش جدیدی برای انجام فعالیت های اداری به شمار می رود.

ساختارهای عمومی پروپوزال نویسی شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … در این پروپوزال رعایت شده اند و در نتیجه مطالعه این نمونه پروپوزال می تواند روش بسیار کارآمدی برای یادگیری بهتر این ساختارها برای دانشجویان باشد. همچنین با توجه به جامعیت موضوع و منابع متعدد استفاده شده برای نگارش آن، می توان موضوعات پژوهشی جدیدی را نیز از آن استخراج کرده و در تحقیقات آینده مورد استفاده قرار داد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

دولت الکترونیک و عملکرد مالی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش خدمات دولت الکترونیک در بهبود بهره وری مالی سازمان های دولتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi