دانلود پروپوزال نقش کاربردهای متنوع کارت بانکی در بانکداری الکترونیک در بهره وری بانک ها

عنوان فارسی

بررسی نقش کاربردهای متنوع کارت های بانکی در بانکداری الکترونیک در زمینه افزایش بهره وری بانک ها (مطالعه موردی: بانک های خصوصی و دولتی در استان گیلان)

عنوان انگلیسی

Investigating the Role of Various Applications of Bank Cards in Electronic Banking in Increasing the Productivity of Banks (Case Study: Private and Public Banks in Guilan Province)

رشته مرتبط

  مدیریت فناوری اطلاعات

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، گسترش بانکداری الکترونیکی باعث شده تا بسیاری از فرآیندهای بانکی، تسهیل گردد و همچنین در وقت و هزینه مشتریان نیز تا حد زیادی صرفه جویی شود. کارت های بانکی یکی از ابزارهای بانکداری الکترونیکی هستند که فرآیند تحویل وجه نقد و نیز سرعت انتقال وجوه نقدی را افزایش داده اند و از طرفی نیز باعث به حداقل رسیدن خطاهای انسانی دخیل در فرآیندهای بانکی شده اند. در کشور ما نیز، اصلاحات زیادی که در بخش های مالی و اقتصادی به عمل آماده، دارای شاخصه های گوناگونی بوده که فرآیندهای بانکداری را نیز تحت شعاع قرار داده است.

در همین راستا، تشخیص فاکتورهای تعیین کننده و موثر بر بهبود فرآیندهای عملکردی در سیستم بانکداری، بسیار ضروری است، چرا که می تواند منجر به ایجاد تغییرات و تحولات گسترده ای در سیستم بانکداری گردد. شایان ذکر است که اقدامات زیادی در راستای ارتقای بهره وری انجام نشده و مولفه های مناسبی در راستای کاهش میزان کار و نیز تشخیص نیازهای مصرف کنندگان، انتخاب نشده است. با در نظر گرفتن این موارد، در این پروپوزال به بررسی این موضوع پرداخته شده تنوع خدمات کارت های بانکی چه تاثیری می تواند روی بهبود عملکرد بانک ها و نیز رضایت مشتریان داشته باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارها، همان موارد مورد تایید دانشگاه ها در زمینه پروپوزال نویسی می باشند؛ در نتیجه مطالعه این محصول می تواند بهترین روش آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. با توجه به جامعیت موضوع و همچنین تحقیقات جدید زیادی که در زمینه بانکداری الکترونیک انجام شده، می توان موضوعات پژوهشی جدیدی را نیز با مطالعه این پروپوزال پیدا کرد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

کاربرد کارتهای ATM در بانکداری الکترونیک

بانکداری الکترونیک، نوعی از نظام بانکداری است که در آن، اعتبارات به واسطه ابزارهای الکترونیکی انتقال داده می شوند. مطمئنا این روش بسیار بهتر از پول فیزیکی، چک های بانکی و اسناد کاغذی خواهند بود. شناسایی و بهره برداری از ابزارهای مناسب بهبود عملکرد در بانک ها می تواند گام موثری در پیشرفت این بخش از نظام اقتصادی باشد. با استفاده از چنین ابزارهایی می توان میزان رضایت مصرف کنندگان را به طور دقیق، سنجش کرد و همچنین امنیت خدمات را نیز تا حد زیادی افزایش داد. مطمئنا این رویکردها منجر به افزایش سودآوری نیز خواهد شد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش کاربردهای متنوع کارت بانکی در بانکداری الکترونیک در بهره وری بانک ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi