دانلود ترجمه مقاله یک مکانیزم احراز هویت اعتماد پیشرفته ایمن و بهبود یافته برای شبکه های ad-hoc خودرویی

عنوان فارسی :

یک مکانیزم احراز هویت اعتماد پیشرفته ایمن و بهبود یافته برای شبکه های ad-hoc خودرویی

عنوان انگلیسی :

An enhanced and secure trust-extended authentication mechanism for vehicular ad-hoc networks

کلمات کلیدی :

  VANETs؛ امنیت؛ احراز هویت؛ حمله جعل هویت؛ حفظ حریم خصوصی؛ شبیه سازی NS-2

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 17 نشریه : Wiley
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 44
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی طرح چوانگ لی 3. تجزیه و تحلیل رمز طرح چوانگ لی 4. طرح پیشنهادی پیشرفته 5. تجزیه و تحلیل امنیت طرح پیشنهادی 6. مقایسه عملکرد 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper deals with the analysis and enhancement of a recently proposed trust-extended authentication mechanism (TEAM) for VANETs by Chuang and Lee. We explain that identity guessing attack can infect the scheme in many ways causing malfunctioning of V2V communications in VANETs. As a countermeasure, we propose a new secure trust-extended authentication mechanism for VANETs. Through security analysis and performance comparison of the proposed scheme, we show that it efficiently overcomes the shortcomings of TEAM and retains positive attributes of TEAM with considerably low computational load. We have also shown the proficiency of the proposed scheme over Chuang–Lee’s scheme through simulation results.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

در این مقاله تجزیه و تحلیل و توسعه مکانیسم تازه پیشنهاد شده احراز هویت با گسترش اعتماد (TEAM) برای VANETها توسط چوانگ لی ارائه شد. توضیح دادیم که حمله حدس هویت می تواند این طرح را از طرق مختلف درگیر کند و موجب اختلال در کار ارتباطات V2V (وسیله نقلیه با وسیله نقلیه) در VANETها شود. به عنوان اقدامی متقابل، مکانیسم جدید احراز هویت امن را با گسترش اعتماد برای VANETها پیشنهاد کردیم. با تجزیه و تحلیل امنیت و مقایسه عملکرد طرح پیشنهادی، نشان دادیم که این طرح می تواند بر معایب TEAM غلبه کند و ویژگی های مثبت TEAM را با بار محاسباتی کمتر حفظ کند. همچنین برتری طرح پیشنهادی نسبت به طرح چوانگ لی را از طریق نتایج شبیه سازی نشان دادیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله یک مکانیزم احراز هویت اعتماد پیشرفته ایمن و بهبود یافته برای شبکه های ad-hoc خودرویی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 10 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.