دانلود ترجمه مقاله بررسی تجربی پیشینه ها و نتایج عملکردی نوآوری های صادراتی

عنوان فارسی :

بررسی تجربی پیشینه ها و نتایج عملکردی نوآوری های صادراتی

عنوان انگلیسی :

An empirical investigation of the antecedents and performance outcomes of export innovativeness

کلمات کلیدی :

  نوآوری؛ صادرات؛ عملکرد؛ مدل سازی معادله ساختاری

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی و صادرات
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 103
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب نظری و فرضیات پژوهش 3. روش تحقیق 4. آنالیز و نتایج 5. بحث و بررسی و پیامدها 6. محدودیت ها و مسیرهای پژوهشی

نمونه متن انگلیسی مقاله

The present study develops and empirically tests a conceptual model of the organizational, strategic, and environmental drivers of export innovativeness. The relationship between export innovativeness and export performance is also examined. Using data collected from 168 small- and medium-sized direct exporters, we find that decentralization in decision making, export market orientation, information exchange and export market dynamism have a significant influence on exporting firms’ degree of innovativeness. Furthermore, export innovativeness has a significant positive effect on export performance. Several theoretical and managerial implications are derived from these findings. Directions for future research are also provided.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، یک مدل مفهومی از محرک های محیطی، استراتژی و سازمانی در زمینه نوآوری های صادراتی را توسعه داده و به لحاظ تجربی تست کرده است. در این مقاله ارتباط بین نوآوری صادرات و عملکرد صادرات مورد بررسی قرار گرفت. با استفاده از داده های جمع آوری شده از 168 صادر کننده مستقیم کوچک و متوسط، پی بردیم که تمرکز زدایی در تصمیم گیری، جهت گیری بازار صادرات، تبادل اطلاعات و پویایی بازار صادرات، تاثیر قابل توجهی بر درجه نوآوری شرکت های صادر کننده دارد. علاوه بر این، نوآوری های صادرات دارای تاثیر مثبت معنی داری بر عملکرد صادرات می باشد. پیامدهای نظری و مدیریتی متعددی از این یافته ها به دست آمد. جهت گیری های مربوط به تحقیقات آینده نیز ارائه شد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله بررسی تجربی پیشینه ها و نتایج عملکردی نوآوری های صادراتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.