دانلود ترجمه مقاله تاثیر مهندسی ارزش بر ساخت و ساز و مدیریت پروژه

عنوان فارسی :

تاثیر مهندسی ارزش بر ساخت و ساز و مدیریت پروژه

عنوان انگلیسی :

Effect of Value Engineering in construction and project management

کلمات کلیدی :

  مهندسی ارزش؛ مدیریت پروژه؛ پروژه های ساختمانی

درسهای مرتبط : مدیریت صنعتی؛ مدیریت پروژه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : AENSI
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 5
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تاریخچه تحقیق 3. روش تحقیق 4. تعریف مهندسی ارزش 5. مرحله مطالعات اولیه 6. مرحله مطالعات ثانویه 7. مرحله مطالعات نهایی 8. موقعیت مهندسی ارزش در فرآیند طراحی پروژه 9. ارزیابی طرح 10. جمع آوری داده 11. خلاقیت 12. معیار ارزیابی 13. پذیرش پیشنهادات مهندسی ارزش 14. فرآیند ابتدایی 15. فرآیندهای اجرایی 16. فرآیند نهایی 17. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Given that construction projects are time-consuming and costly, can be with offer and use of new techniques in the management of the project was to reduce these two factors, value engineering is one of the new techniques reduce the cost of a project that can be with value engineering studies and the use of all items of a project to achieve the optimal result. In The value engineering with use of person's creativity can be lead to ways to reduce the cost of the project; lake of application of value engineering in project creates many problems that are no secret on nobody of the project managers. In this study, tried to value engineering concepts is examined application of value engineering on the project and its effects in project management and economy.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با توجه به اینکه پروژه های ساختمانی زمان بر و پر هزینه می باشند، می توان با پیشنهاد تکنیک های جدید و استفاده از آنها در مدیریت پروژه، این دو فاکتور را کاهش داد؛ مهندسی ارزش یکی از جدیدترین تکنیک ها می باشد که هزینه پروژه ها را کاهش می دهد، از طریق مطالعات مهندسی ارزش، و استفاده از تمامی آیتم های پروژه، می توان به نتایج بهینه دست یافت. در مهندسی ارزش با استفاده از خلاقیت فرد می توان به راه هایی دست یافت که منجر به کاهش هزینه پروژه گردد؛ عدم استفاده از مهندسی ارزش در پروژه باعث ایجاد بسیاری از مشکلات می شود که از دید هیچ یک از مدیران پروژه پنهان نیست. در این مطالعه سعی شده است تا مفاهیم مهندسی ارزش، کاربرد آن در پروژه و همچنین تاثیر آن در مدیریت پروژه و اقتصاد بررسی گردد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 18,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تاثیر مهندسی ارزش بر ساخت و ساز و مدیریت پروژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.