دانلود ترجمه مقاله تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه و چگونگی توسعه آنها در طی معرفی سیستم های مدرن

عنوان فارسی :

تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه و چگونگی توسعه آنها در طی معرفی سیستم های مدرن

عنوان انگلیسی :

E-commerce in Developing Countries and how to Develop them during the Introduction of Modern Systems

کلمات کلیدی :

  تجارت الکترونیک؛ کشورهای در حال توسعه؛ تاثیر؛ موانع

درسهای مرتبط : مدیریت بازرگانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 37
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. رشد بالا، یک جاده سنگی - در مورد کشورهای در حال توسعه 3. داستان های موفقیت - یک راه طولانی برای ادامه مسیر 4. هندوستان - اقدامات به عنوان موانع رشد تجارت الکترونیک 5. موانع رشد تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه 6. پیش شرطهای لازم برای موفقیت ابتکارات تجارت الکترونیک 7. اقدامات توصیه شده برای افزایش رشد تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه 8. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The rapid proliferation of the Internet gave rise to the concept and practice of electronic commerce (e-commerce, from here onwards), which has become a common phenomenon in the world today. Internet-based economic structures and information groups are the new business reality, as organisations and individuals revel in the ease of purchasing commodities and services from foreign shores. Most developing countries, however, are far from experiencing this reality due to many factors which act as obstacles for e-commerce to flourish.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – رشد و توسعه سریع اینترنت سبب گسترش مفهوم و عمل تجارت الکترونیک (تجارت e، از این به بعد) شد که امروزه به پدیده رایج در جهان تبدیل شده است. ساختارهای اقتصادی مبتنی بر اینترنت و گروه های اطلاعاتی واقعیت تجاری جدیدی هستند، به طوریکه سازمان ها و افراد از سهولت خرید کالاها و خدمات سواحل خارجی لذت می برند. با این حال، بیشتر کشورهای در حال توسعه از تجربه این واقعیت به دلیل بسیاری از عواملی که مانع رشد تجارت الکترونیک می شوند، دور هستند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 6 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 25,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه و چگونگی توسعه آنها در طی معرفی سیستم های مدرن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.