دانلود ترجمه مقاله اهمیت ایمیل مارکتینگ در تجارت الکترونیک

عنوان فارسی :

اهمیت ایمیل مارکتینگ در تجارت الکترونیک

عنوان انگلیسی :

The importance of e-mail marketing in e-commerce

کلمات کلیدی :

  ایمیل مارکتینگ؛ تجارت الکترونیک؛ خبرنامه؛ ردیابی چشم

درسهای مرتبط : مدیریت بازرگانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 14
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. هدف و روش تحقیق 3. آنالیز 4. نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Online marketing is an integral part of e-commerce nowadays and includes many different ways of company's presentation, such as e-mail marketing, content marketing, social media, affiliate marketing and so on. The aim of the article is to highlight the importance of e-mail marketing due to the fact, it is considered as one of the most effective communication tools. The part of the article are also fundamental metrics used in e-mail marketing such as delivery rate, open rate and click through rate. In the end of the article are recommendations and suggestions for creating of successful e-mail. The eyetracking technology was also used to analyze the gaze of Internet users at mailbox.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بازاریابی آنلاین امروزه بخش مهمی از تجارت الکترونیک بوده و شامل روش های مختلف ارائه شرکتی مانند ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی، بازاریابی وابسته و غیره می باشد. هدف این مقاله، برجسته کردن اهمیت ایمیل مارکتینگ با توجه به این واقعیت است که یکی از مؤثرترین ابزارهای ارتباطی را در نظر می گیرد. بخشی از مقاله نیز مربوط به معیارهای مبهم به کار رفته در ایمیل مارکتینگ مانند نرخ تحویل، نرخ باز و کلیک از طریق این نرخ می باشد. در انتهای مقاله توصیه ها و پیشنهاداتی برای ساخت ایمیلی موفق ارائه شده است. تکنولوژی ردیابی چشم نیز به منظور آنالیز نگاه کاربران اینترنت به صندوق پستی مورد استفاده قرار گرفته است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله اهمیت ایمیل مارکتینگ در تجارت الکترونیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.