دانلود ترجمه مقاله آیا تبلیغات واقعا موثر عمل می کند؟

عنوان فارسی :

آیا تبلیغات واقعا موثر عمل می کند؟ اثرات تحریک و جلب توجه مستقیم تبلیغات بر رفتار سرمایه گذار

عنوان انگلیسی :

Does advertising really work? The direct stimulating and attention-grabbing effects of advertising on investor behavior

کلمات کلیدی :

  تبلیغات؛ رفتار سرمایه گذار؛ توجه سرمایه گذار؛ اثرات مستقیم؛ اثرات غیر مستقیم

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 19 نشریه : Emerald
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 52
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
36,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. توسعه فرضیه 3. نمونه و تحلیل توصیفی 4. تحلیل نتایج 5. بررسی دقت 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Purpose: This paper aims to examine the direct and indirect effects of advertising on investor behavior. Design/methodology/approach: The authors use a novel and direct measure of investor attention: the number of investors whose watch lists has the stock. Findings: The authors find that beyond its direct effect through information dissemination, advertising has an indirect effect with regard to grabbing investor attention and the trading response. The authors further find that an increase in attention induces a positive influence on the impact of advertising on investor behavior. Originality/value: First, it complements studies of home bias, in which investors are more likely to buy familiar stocks. Second, it also complements the literature on advertising and investor attention and on attention and capital markets. Third, with a new and unambiguous measure of investor attention. Fourth, combining the direct and indirect aspects, this study presents a detailed description of the financial market effect of advertising.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف: این مقاله به منظور بررسی اثرات مستقیم و غیر مستقیم تبلیغات بر رفتار سرمایه گذار است. طراحی/روش تحقیق/رویکرد: مولفین از یک سنجش نوین و مستقیم توجه سرمایه گذار استفاده می نمایند: تعداد سرمایه گذارانی که فهرست های تحت نظرشان دارای سهام است. یافته ها: مولفین پی می برند، تبلیغات، فراتر از تاثیر مستقیم خود، از طریق انتشار اطلاعات، دارای تاثیر غیرمستقیم با توجه به جلب توجه سرمایه گذار و پاسخ تجاری است. به علاوه، مولفین پی می برند، افزایش توجه، یک تاثیر مثبت بر اثر تبلیغات بر رفتار سرمایه گذار را بر می انگیزاند. اصالت/ارزش: اولا، مطالعات تعصب خانه را تکمیل می نماید که در آنها، سرمایه گذاران، بیشتر احتمال دارد، سهام های آشنا را خریداری نمایند. ثانیا، هم چنین نوشتجات پیرامون تبلیغات و توجه سرمایه گذار و توجه و بازارهای سرمایه را تکمیل می نماید. ثالثا، با یک سنجش جدید و بدون ابهام از توجه سرمایه گذار، همراه است.رابعا، این مطالعه، با ترکیب ابعاد مستقیم و غیر مستقیم، یک توصیف دقیق از تاثیر بازار مالی تبلیغات را ارائه می نماید.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 21 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 7 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 36,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله آیا تبلیغات واقعا موثر عمل می کند؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.