دانلود ترجمه مقاله تحول دیجیتال در زمینه مراقبت های بهداشتی

عنوان فارسی :

تحول دیجیتال در زمینه مراقبت های بهداشتی: تحلیل وضعیت فعلی تحقیقات

عنوان انگلیسی :

Digital transformation in healthcare: Analyzing the current state-of-research

کلمات کلیدی :

  تحول دیجیتال؛ تحلیل ذینفعان؛ مراقبت های بهداشتی؛ توانمندسازی بیمار؛ مرور اصولی بر مقالات

درسهای مرتبط : مدیریت تکنولوژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2021 تعداد رفرنس مقاله : 96
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مقالات پیشین 3. بررسی سیستماتیک مقالات 4. بحث و بررسی و مفاهیم 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Digital transformation in healthcare is of increasing relevance for both scholars and practitioners in the field. Our article attempts to assess the research question how multiple stakeholders implement digital technologies for management and business purposes. To answer this question, we perform a systematic literature review about the state of the art of digital transformation in healthcare. Our findings show that prior research falls into five clusters: operational efficiency by healthcare providers; patient-centered approaches; organizational factors and managerial implications; workforce practices; and socio-economic aspects. These clusters are linked together into a model showing how these various forms of technology implementation lead to operational efficiencies for services providers. Various directions for future research and management implications are offered.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – یافته های بدست آمده حاکی از آن است که تحول دیجیتال در زمینه مراقبت های بهداشتی هم برای محققان و هم برای پزشکان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطالعه، این پرسش تحقیق ارزیابی می شود که به چه طریقی چندین ذینفع برای تحقق اهداف مدیریتی و تجاری، فناوری‌های دیجیتال را پیاده‌سازی می‌کنند. برای پاسخ به این پرسش، مقالات مربوط به آخرین پیشرفت های تحول دیجیتال در زمینه مراقبت های بهداشتی را به صورت اصولی مورد بررسی قرار می دهیم. یافته های بدست آمده حاکی از آن است که تحقیقات پیشین به پنج خوشه تقسیم می شوند که عبارتند از: کارایی و اثربخشی عملیاتی توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی؛ رویکردهای بیمار محور؛ عوامل سازمانی و پیامدهای مدیریتی؛ شیوه های نیروی کار؛ و جنبه های اجتماعی-اقتصادی. این خوشه‌ها به یکدیگر مرتبط شده و مدلی را نشان می‌دهند مبنی بر اینکه به چه طریقی این اشکال مختلف پیاده‌سازی فناوری به کارایی عملیاتی برای ارائه‌دهندگان خدمات منجر می‌شوند. علاوه بر این، دستورالعمل های مختلفی برای تحقیقات آتی و مفاهیم مدیریتی در این مطالعه ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تحول دیجیتال در زمینه مراقبت های بهداشتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سیزده =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.