دانلود ترجمه مقاله مطالعه ای بر فرهنگ سازمانی و نقش محیط شغلی ایمن و هوشیار

عنوان فارسی :

فرهنگ سازمانی و یک محیط شغلی ایمن و آگاه: نقش واسط رضایت ارتباطی کارکنان

عنوان انگلیسی :

Organizational culture and a safety-conscious work environment: The mediating role of employee communication satisfaction

کلمات کلیدی :

  سازمان هایی با اعتبار بالا؛ نیروگاه های هسته ایی؛ فرهنگ ساختاری؛ مدلسازی معادل ساختاری (SEM)

درسهای مرتبط : مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 65
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
23,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 1.1. فرهنگ ساختاری و یک SCWEs 1.2. نقش مکمل رضایتمندی کارکنان به همراه ارتباط سازمانی 2. روش 2.1. شرکت کنندگان و رویه 2.2. معیارها 2.3. تجزیه و تحلیل داده 3. نتایج 4. بحث و بررسی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Conclusion: The concept of a SCWE is gaining increased attention among practitioners because it allows organizations to anticipate potential problems and prevent accidents in HROs (INPO, 2013; NEI, 2003; NRC, 2011). Additionally, some international organizations have developed guidelines regarding how to maintain and encourage a SCWE (INPO, 2013; NEI, 2003; NRC, 2011). Nonetheless, in the field of social sciences, research on the antecedents of SCWEs is scarce. This study fills this research gap by contributing to evidence-based safety management. The findings suggest that organizational cultures that support the attainment of higher order satisfaction needs and that balance task and people orientation (which is the case for constructive culture) support a SCWE. Additionally, a constructive culture also influences a SCWE by increasing employee communication satisfaction. The practical implications of these results are relevant for human society because accidents in HROs can have catastrophic consequences in terms of human, environmental and economic costs. Finally, this study encourages future research to examine the influence of constructive culture on other safety-related outcomes.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

نتیجه گیری: مفهوم SCWE توجه زیادی را در بین متخصصان به خود جذب کرده است به این دلیل که SCWE به سازمان ها اجازه پیش بینی مشکلات بالقوه را می دهد و از حادثه در HROs جلوگیری می کند. علاوه براین، بسیاری از سازمان های بین المللی دستورالعمل هایی را در رابطه با این موضوع توسعه می دهند که چگونه SCWE را حفظ و چگونه به یک SCWE تشویق شوند. با این وجود، در مورد علوم اجتماعی، تحقیق در مورد SCWE بسیار نادر است. این مقاله اختلاف این تحقیق را از طریق شواهد مبتنی بر مدیریت امینت پر می کند. یافته ها پیشنهاد می کنند که فرهنگ های سازمانی که نیازمندهای رضایتمدی بیشتری را حمایت کرده بودند و توازنی را بین وظیفه و افراد برقرار می کند و از SCWE حمایت می کند (در مورد فرهنگ ساختاری). علاوه براین، فرهنگ ساختاری هم بر SCWE از طریق افزایش رضایتمندی ارتباطی کارکنان تاثیر می گذارد. پیامدهای کاربردی این گونه نتایج در رابطه با جامعه بشری است به دلیل حوادثی در HROs می توانند دارای عواقب بدی دررابطه با بشر، محیط زیست و هزینه های اقتصادی باشند. در نهایت، این مقاله تحقیق بعدی را تشویق می کند جهت بررسی کردن تاثیر فرهنگ ساختاری بروی نتایج مربوط به امنیت.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 11 و 12 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 23,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مطالعه ای بر فرهنگ سازمانی و نقش محیط شغلی ایمن و هوشیار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.