دانلود ترجمه مقاله مسئولیت اجتماعی شرکت و ریسک فساد

عنوان فارسی

مسئولیت اجتماعی شرکت و ریسک فساد: چشم انداز جهانی

عنوان انگلیسی

Corporate social responsibility and corruption risk: A global perspective

کلمات کلیدی :

  ریسک فساد؛ مسئولیت اجتماعی شرکت؛ سرمایه اخلاقی؛ حقوق سهامداران؛ آزادی مطبوعات

درسهای مرتبط مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 21 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 74
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
64,800 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مرور پیشینه تحقیقاتی و فرضیه ها 3. داده ها و نمونه 4. روش تحقیق 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، دانش ما را در خصوص ریسک فساد شرکت با بررسی این موضوع افزایش می دهد که مسئولیت اجتماعی شرکت تا چه میزان بر ریسک فساد سطح شرکت اثر می گذارد. با استفاده از نمونه ای متشکل از شرکت های چندملیتی دریافتیم که مسئولیت اجتماعی شرکت، ریسک فساد را کاهش می دهد. در بررسی نزدیکی که انجام شد، دریافتیم که رابطه بین مسئولیت اجتماعی شرکت و ریسک فساد با متغیرهای سطح کشوری مانند کیفیت سازمانی، حفاظت از حقوق سهامداران اقلیت، توسعه بازار سهام و آزادی مطبوعات متعادل شده است. علاوه براین، دریافتیم که در کشورهای نوظهور، مسئولیت اجتماعی شرکت تنها زمانی ریسک فساد را کاهش می دهد که کیفیت سازمانی سطح کشوری زیاد باشد و شهروندان از آزادی مطبوعات بهره ببرند. یافته های ما حاکی از آن است که هم سازمان های رسمی و هم کیفیت جامعه مدنی بر اثر مسئولیت اجتماعی شرکت بر ریسک فساد تاثیر می گذارد. نتایج ما در خصوص کنترل هایی برای درونزایی و تورش بالقوه انتخاب نمونه قدرتمند باقی می مانند.

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper extends our knowledge on corporate corruption risk by examining whether and to what extent corporate social responsibility (CSR) affects firm-level corruption risk. Using a cross-country sample of major multinational firms, we find that firm-level CSR mitigates corruption risk. On closer examination, we find that the relationship between CSR and corruption risk is mediated by country-level variables such as institutional quality, protection of minority shareholders’ rights, stock market development and freedom of the press. Further, we find that in emerging countries, CSR mitigates corruption risk only when the country-level institutional quality is high and citizens enjoy press freedom. Our findings suggest that both formal institutions and the quality of civil society influence the effect of CSR on corruption risk. Our results remain robust to controls for endogeneity and potential sample selection bias.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 52 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 50 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 64,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مسئولیت اجتماعی شرکت و ریسک فساد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 16 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi