دانلود ترجمه مقاله شیوع کروناویروس: آنچه که دپارتمان رادیولوژی باید بداند

عنوان فارسی :

شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19): آنچه که دپارتمان رادیولوژی باید بداند

عنوان انگلیسی :

Coronavirus (COVID-19) Outbreak: What the Department of Radiology Should Know

کلمات کلیدی :

  کروناویروس؛ سی تی اسکن؛ قفسه سینه؛ سینه پهلو؛ ویروس؛ رادیوگرافی؛ رادیولوژی؛ شیوع و همه گیری؛ ایمنی

درسهای مرتبط : پزشکی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 24
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. پیشینه تحقیق 2. SARS: اپیدمیولوژی و تصویربرداری 3. MERS: اپیدمیولوژی و تصویربرداری 4. NCIP: آنچه که می دانیم؟ 5. اقدامات احتیاطی برای پرسنل دپارتمان رادیولوژی

نمونه متن انگلیسی مقاله

In December 2019, a novel coronavirus (COVID-19) pneumonia emerged in Wuhan, China. Since then, this highly contagious COVID-19 has been spreading worldwide, with a rapid rise in the number of deaths. Novel COVID-19–infected pneumonia (NCIP) is characterized by fever, fatigue, dry cough, and dyspnea. A variety of chest imaging features have been reported, similar to those found in other types of coronavirus syndromes. The purpose of the present review is to briefly discuss the known epidemiology and the imaging findings of coronavirus syndromes, with a focus on the reported imaging findings of NCIP. Moreover, the authors review precautions and safety measures for radiology department personnel to manage patients with known or suspected NCIP. Implementation of a robust plan in the radiology department is required to prevent further transmission of the virus to patients and department staff members.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

در دسامبر 2019، یک سینه پهلوی کوروناویروس جدید (COVID-19) در ووهان چین، پدیدار شد. از آن وقت به بعد، این COVID-19 بسیار واگیر دار، در سراسر جهان منتشر شد که افزایش سریعی در تعداد فوتی ها دارد. علائم سینه پهلوی جدید ناشی از COVID-19 (NCIP)، تب، خستگی، سرفه خشک، و تنگی نفس می باشند. یک سری ویژگی ها در تصویربرداری از سینه گزارش شده که مشابه با موارد دیده شده در دیگر انواع سندرم های کوروناویروس هستند. هدف مقاله مروری حاضر، بحث مختصر در مورد شیوع شناسی شناخته شده و یافته های تصویربرداری از سندرم های کوروناویروس، با تاکید بر یافته های تصویربرداری گزارش شده از NCIP می باشند. علاوه بر آن، نویسندگان، توصیه های احتیاطی و اقدامات ایمنی برای پرسنل بخش رادیولوژی جهت مدیریت بیماران دچار NCIP محرز شده یا مشکوک، را مرور می کنند. پیاده سازی یک طرح مقاوم در بخش رادیولوژی، برای جلوگیری از انتقال بیشتر این ویروس به بیماران و پرسنل آن بخش، لازم می باشند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله شیوع کروناویروس: آنچه که دپارتمان رادیولوژی باید بداند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.