دانلود ترجمه مقاله شرایط حق برخورداری مجدد از مزایا در طرح های بیمه بیکاری

عنوان فارسی :

شرایط حق برخورداری مجدد از مزایا در طرح های بیمه بیکاری

عنوان انگلیسی :

Benefit reentitlement conditions in unemployment insurance schemes

کلمات کلیدی :

  تاثیرات حق برخورداری مجدد؛ انگیزه ها؛ جستجوی شغلی؛ بیمه بیکاری

درسهای مرتبط : مدیریت بیمه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 34 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. حق برخورداری مجدد از مزایا در یک مدل تطبیق جستجو 3. جستجو و خصوصیات سیستم UIB 4. شبکه امنیت اجتماعی بهینه 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The past employment history – employment requirements – is part of the eligibility conditions for unemployment insurance in most western countries. In a standard search-matching model, we show how employment requirements strengthen the reentitlement effect and thereby changes the trade-off between insurance and incentives in the design of the optimal insurance scheme. Deploying employment requirements for benefit eligibility may thus allow for both higher benefit levels and longer duration, and yet labor market performance is improved. When the need for insurance increases due to higher risk aversion, employment requirements becomes less lenient, and oppositely when the environment becomes more risky.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – سابقه شغلی گذشته – الزامات شغلی – بخشی از شرایط شایستگی برای بیمه بیکاری در اغلب کشورهای غربی است. ما در یک مدل تطبیق جستجوی استاندارد، نشان می‌ دهیم که چگونه الزامات اشتغال اثرات حق برخورداری مجدد را تقویت می‌ کند و در نتیجه توازن بین بیمه و انگیزه ها در طراحی برنامه بیمه بهینه را تغییر می ‌دهد. بنابراین تعیین الزامات شغلی برای واجد شرایط بودن مزایا ممکن است هر دو سطح منفعتی بالاتر و مدت‌ زمان طولانی تر را در نظر بگیرد، و با این حال عملکرد بازار کار بهبود یافته می شود. هنگامی که نیاز به بیمه به دلیل بیزاری از ریسک بالاتر افزایش می ‌یابد، الزامات اشتغال کمتر ملایم می ‌شود، و هنگامی که محیط خطرناک تر می ‌شود به صورت مخالف و متضاد می ‌شود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله شرایط حق برخورداری مجدد از مزایا در طرح های بیمه بیکاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 7 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.