دانلود ترجمه مقاله عملکرد تعدیل شده بر اساس ریسک بیمه پرتفوی و ترجیحات سرمایه گذاران

عنوان فارسی :

عملکرد تعدیل شده بر اساس ریسک بیمه پرتفوی و ترجیحات سرمایه گذاران

عنوان انگلیسی :

Risk-adjusted performance of portfolio insurance and investors’ preferences

کلمات کلیدی :

  بیمه پرتفوی مبتنی بر حق انتخاب (OBPI)؛ بیمه پرتفوی با نسبت ثابت (CPPI)؛ عملکرد تعدیل شده بر اساس ریسک؛ ترجیحات ریسک

درسهای مرتبط : مدیریت بیمه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 28
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. معیار عملکرد تعدیل شده بر اساس ریسک استراتژی های PI 3. OBPI در برابر CPPI 4. بررسی استواری 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper draws a clear line between investors’ risk preferences and their choice of either Option Based Portfolio Insurance (OBPI) or Constant Proportion Portfolio Insurance (CPPI). For this purpose, OBPI and CPPI are compared using partial-moments-based risk-adjusted performance measures, which are adequate for comparing asymmetric return distributions and can be easily tailored to reflect investors’ preferences. The analysis covers expected utility and prospect utility investors, among others, and the results show investors’ risk preferences in the gain domain are the key determinants of the choice between OBPI and CPPI.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله حد مشخصی را بین ترجیحات ریسک سرمایه گذاران و گزینش آن ها از بیمه پرتفوی مبتنی بر حق انتخاب (OBPI) و بیمه پرتفوی با نسبت ثابت (CPPI) معین می سازد. برای این منظور، OBPI و CPPI با استفاده از معیارهای عملکرد تعدیل شده بر اساس ریسک مبتنی بر گشتاور جزئی مقایسه می‌ شوند که برای مقایسه توزیع بازده نامتقارن کافی می باشد و می ‌تواند به راحتی برای منعکس کردن ترجیحات سرمایه گذاران تناسب سازی شود. این تحلیل در میان سایرین، سرمایه گذاران مطلوبیت مورد انتظار و مطلوبیت دورنما را تحت پوشش قرار می دهد و نتایج نشان می ‌دهد که ترجیحات ریسک سرمایه گذاران در دامنه سود، عامل تعیین کننده اصلی انتخاب بین OBPI و CPPI هستند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله عملکرد تعدیل شده بر اساس ریسک بیمه پرتفوی و ترجیحات سرمایه گذاران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.