دانلود پروپوزال رابطه بین شاخص های مدیریت سرمایه در گردش با سن مدیر عامل

عنوان فارسی

مطالعه ای بر رابطه بین شاخص های مدیریت سرمایه در گردش با سن مدیر عامل

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between working capital management indicators and CEO age

رشته مرتبط :

  مدیریت مالی؛ مدیریت سرمایه گذاری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال بر اهمیت سن مدیر عامل و دغدغه های شغلی مرتبط با سن در مدیریت سرمایه در گردش تاکید می کند و مفاهیم مهمی را برای متخصصان مدیریت مالی، هیئت مدیره، تحلیلگران مالی خارجی و دیگر شرکت کنندگان بازار فراهم می کند. هیئت مدیره باید در تصمیمات مربوط به استخدام مدیرعامل، بین تجربه و مزایای مربوط به سن تعادل برقرار کند. سرمایه گذاران و تحلیلگران مالی خارجی باید نسبت به تعصبات مبتنی بر دغدغه شغلی در انتخاب های مدیران عامل، حساس باشند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز به طور کامل در آن رعایت شده اند. این پروپوزال در قالب مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی تهیه گردیده است. ساختارهای پروپوزال نویسی شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، روش تحقیق، پیشینه تحقیق و … می باشند. مطالعه چندین نمونه پروپوزال آماده می تواند بهترین روش آشنایی با ساختارهای پروپوزال نویسی برای دانشجویان باشد. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به جهت گیری های پژوهشی مشخص شده در این تحقیق، می توان موضوعات پژوهشی و ایده های جدیدی را برای تحقیقات آینده از آن استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سرمایه در گردش

به طور گسترده، مدیریت سرمایه در گردش محافظه کار و تهاجمی به سیاستی اشاره دارد که تحت آن، یک شرکت سطح بالایی یا پایینی از دارایی های جاری و سطح پایینی یا بالایی از بدهی های جاری را نگه می دارد. این رویکرد به سیاست هایی با سطوح بالا یا پایین سرمایه درگردش خالص اشاره دارد. اتخاذ یک رویکرد محافظه کارانه نسبت به سرمایه گذاری و سیاست های تامین مالی، ارزش شرکت را ایجاد می کند. با این حال، سطح بالای این مولفه، نشان دهنده سطح بالایی از نیازهای تامین مالی است و قرض گرفتن وجوه اضافی، ممکن است ریسک و شانس ورشکستگی شرکت را افزایش دهد. استفاده از یک رویکرد مدیریت سرمایه در گردش می تواند منابع مالی را برای استفاده های جایگزین و تولید جریان های نقدی دیگر آزاد کند. علاوه بر این، امروزه این ابزار با معرفی شیوه های مختلف مدیریت جدید مانند TQM (‏مدیریت کیفیت جامع)‏، شش سیگما و طرح های برنامه ناب، به طور قابل توجهی از رویکردهای قدیمی متفاوت است. بسیاری از شرکت های بزرگ شاهد بهبود فرآیند منظم در این زمینه و افزایش سودآوری ناشی از موفقیت این برنامه ها بوده اند.

لازم به ذکر است که مقاله بیس مربوط به این پروپوزال، ترجمه شده و برای دریافت آن می توانید وارد لینک زیر شوید:

دانلود ترجمه مقاله ارتباط مدیریت سرمایه در گردش و سن مدیر عامل اجرایی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال رابطه بین شاخص های مدیریت سرمایه در گردش با سن مدیر عامل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi