دانلود پروپوزال ارتباط بین بانکداری الکترونیک و چارچوب های مدیریت نقدینگی

عنوان فارسی :

بررسی ارتباط بین بانکداری الکترونیک و چارچوب های مدیریت نقدینگی (مطالعه موردی: بانک رفاه)

عنوان انگلیسی :

Investigating the Relationship between Electronic Banking and Liquidity Management Frameworks (Case Study: Refah Bank)

رشته های مرتبط :

  مدیریت مالی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

طی دهه های اخیر، بانکداری الکترونیکی توسعه یافته و اکثریت بانکها نیازمند چنین خدماتی در فعالیت های روزانه خود می باشند. بنابراین، ضروری است که بانکها بر ریسک های نقدینگی بانکها بهترین مدیریت را داشته باشند. بانکداری الکترونیکی و بسط مقیاس آن از POSs و ATMs به بانکداری تلفنی، بانکداری موبایل و بانکداری اینترنتی، تعاملات بانکداری را بطور معنی داری افزایش داده است. هدف این پروپوزال نیز، ارزیابی رابطه بین توسعه بانکداری الکترونیکی و مدیریت و کنترل نقدینگی است و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است.

بانکداری الکترونیکی، کاربرد فناوریهای اطلاعاتی و ارتباطی در بانکها جهت ارائه به مشتری، با استفاده از تسهیلات و بدون نیاز به حضور فیزیکی در عملیات بانکداری شعبه می باشد. علیرغم این حقیقت که بانکداری الکترونیکی بطور گسترده اجرا شده است، چندین چالش در زمینه کاربرد بهینه این خدمات وجود دارد. برای ارزیابی پارامترهایی همچون انواع مختلف کارتهای صادره، تعداد تراکنشهای ATM سرانه بازای هر یک میلیون نفر و تعداد ابزار مختلف استفاده شده می توان از بانکداری الکترونیکی بهره برداری کرد. بانکها بعنوان سازمانهای مالی، بسرعت به هر تغییر در محیط اقتصادی و فناوری واکنش نشان می دهند. بزرگترین بانکها بعنوان میانجی های مالی، نقش ضروری در تامین مالی بنگاه های اقتصادی بازی می کنند.

هدف اصلی مدیریت نقدینگی بانکها شامل وضعیت نقدینگی بانک در تحلیل آخر، پیش بینی نیازهای آینده، منابع و روشهای طراحی ساختار دارایی های بانکی است. مدیریت نقدینگی یکی از مفاهیم بنیادی سازمانهای مدیریت ریسک بوده و مفهوم نقدینگی بانکی بصورت توانایی کوتاه مدت بانکهای تجاری برای برداشت سپرده و درخواست وام می باشد. از نظر بانکداری اسلامی، مدیریت نقدینگی توانایی بانک برای بسیج منابع و تامین جدول زمانبندی درخواست های قانونی را افزایش می دهد. براساس بانکداری اسلامی، باید از نرخ سود جلوگیری کرد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی دانشجویان با این ساختارها بوده و ایده های پژوهشی جدید و مشابهی را نیز برای تحقیقات و اهداف دانشگاهی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار گرفته است:

بانکداری الکترونیک و کنترل نقدینگی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط بین بانکداری الکترونیک و چارچوب های مدیریت نقدینگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.