دانلود پروپوزال ارتباط بین بانکداری الکترونیک و چارچوب های مدیریت نقدینگی

عنوان فارسی

بررسی ارتباط بین بانکداری الکترونیک و چارچوب های مدیریت نقدینگی (مطالعه موردی: بانک رفاه)

عنوان انگلیسی

Investigating the Relationship between Electronic Banking and Liquidity Management Frameworks (Case Study: Refah Bank)

رشته مرتبط :

  مدیریت مالی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

طی دهه های اخیر، بانکداری الکترونیکی توسعه یافته و اکثریت بانکها نیازمند چنین خدماتی در فعالیت های روزانه خود می باشند. بنابراین، ضروری است که بانکها بر ریسک های نقدینگی بانکها بهترین مدیریت را داشته باشند. بانکداری الکترونیکی و بسط مقیاس آن از POSs و ATMs به بانکداری تلفنی، بانکداری موبایل و بانکداری اینترنتی، تعاملات بانکداری را بطور معنی داری افزایش داده است. هدف این پروپوزال نیز، ارزیابی رابطه بین توسعه بانکداری الکترونیکی و مدیریت و کنترل نقدینگی است و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است.

بانکداری الکترونیکی، کاربرد فناوریهای اطلاعاتی و ارتباطی در بانکها جهت ارائه به مشتری، با استفاده از تسهیلات و بدون نیاز به حضور فیزیکی در عملیات بانکداری شعبه می باشد. علیرغم این حقیقت که بانکداری الکترونیکی بطور گسترده اجرا شده است، چندین چالش در زمینه کاربرد بهینه این خدمات وجود دارد. برای ارزیابی پارامترهایی همچون انواع مختلف کارتهای صادره، تعداد تراکنشهای ATM سرانه بازای هر یک میلیون نفر و تعداد ابزار مختلف استفاده شده می توان از بانکداری الکترونیکی بهره برداری کرد. بانکها بعنوان سازمانهای مالی، بسرعت به هر تغییر در محیط اقتصادی و فناوری واکنش نشان می دهند. بزرگترین بانکها بعنوان میانجی های مالی، نقش ضروری در تامین مالی بنگاه های اقتصادی بازی می کنند.

هدف اصلی مدیریت نقدینگی بانکها شامل وضعیت نقدینگی بانک در تحلیل آخر، پیش بینی نیازهای آینده، منابع و روشهای طراحی ساختار دارایی های بانکی است. مدیریت نقدینگی یکی از مفاهیم بنیادی سازمانهای مدیریت ریسک بوده و مفهوم نقدینگی بانکی بصورت توانایی کوتاه مدت بانکهای تجاری برای برداشت سپرده و درخواست وام می باشد. از نظر بانکداری اسلامی، مدیریت نقدینگی توانایی بانک برای بسیج منابع و تامین جدول زمانبندی درخواست های قانونی را افزایش می دهد. براساس بانکداری اسلامی، باید از نرخ سود جلوگیری کرد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی دانشجویان با این ساختارها بوده و ایده های پژوهشی جدید و مشابهی را نیز برای تحقیقات و اهداف دانشگاهی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار گرفته است:

بانکداری الکترونیک و کنترل نقدینگی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین بانکداری الکترونیک و چارچوب های مدیریت نقدینگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + ده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi