دانلود پروپوزال ارزیابی پایداری ولتاژ سیستم قدرت مبتنی بر ژنراتور بر پایه اینورتر

عنوان فارسی

ارزیابی پایداری ولتاژ سیستم های قدرت نوین مبتنی بر ژنراتورهای بر پایه اینورتر

عنوان انگلیسی

Evaluation of voltage stability of modern power systems based on inverter-based generators

رشته مرتبط

  مهندسی برق

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,400 تومان
فهرست مطالب

1. تعريف مساله و بيان ضرورت انجام پژوهش 2. سابقه انجام پژوهش 3. فرضیه های پژوهش 4. اهداف پژوهش 5. روش انجام پژوهش 6. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

منابع انرژی پراکنده (DERها) در اشکال مختلف به سرعت در حال افزوده شدن و متصل شدن به شبکه اصلی برق هستند. بیشتر این منابع بع شکل منابع انرژی تجدیدپذیر (RES) می باشند. اینورترهای الکترونیک قدرت معمولا به عنوان رابط بین RES و شبکه برق مورد استفاده قرار می گیرند. ژنراتورهای پراکنده (DGها) متصل به شبکه توان با اینورترهای الکترونیک قدرت، ژنراتورهای مبتنی بر اینورتر (IBG) نامیده می شوند و گاهی اوقات نیز به بیانی کلی تر، منابع مبتنی بر اینورتر (IBR) عنوان می گردند. برای قابل کنترل کردن DERها، می توان آنها را به شکل ریزشبکه نیز تعریف نمود.

ریزشبکه ها، همان سیستم های توزیع توان شامل بارها و منابع انرژی پراکنده (مانند ژنراتورهای پراکنده، ادوات ذخیره سازی یا بارهای کنترل پذیر) هستند که می توانند به روشی کنترل شده و هماهنگ در حین اتصال به شبکه اصلی برق و یا در حالت جزیره ای کار کنند.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق تهیه شده و در آن به موضوع ارزیابی پایداری ولتاژ سیستم های قدرت نوین مبتنی بر ژنراتورهای بر پایه اینورتر پرداخته شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی مانند بیان مساله و ضرورت انجام تحقیق، پیشینه تحقیق، اهداف، فرضیات و … در این پروپوزال رعایت گردیده و در نتیجه مطالعه آن می تواند روش مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین با توجه به منابع جدید استفاده شده در این پروپوزال و نیز مسیرهای پژوهشی مشخص شده در آن می توان موضوعات جدیدی را نیز برای پژوهش های آینده از آن استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

پایداری سیستم قدرت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی پایداری ولتاژ سیستم قدرت مبتنی بر ژنراتور بر پایه اینورتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نوزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi