دانلود ترجمه مقاله یک تحلیل نظری از بیمه عضو موثر یا کلیدی

عنوان فارسی :

یک تحلیل نظری از بیمه عضو موثر یا بیمه افراد کلیدی سازمان ها

عنوان انگلیسی :

A theoretic analysis of key person insurance

کلمات کلیدی :

  بیمه عضو موثر (بیمه افراد کلیدی سازمان ها)؛ کارمندان؛ ریسک یا خطر

درسهای مرتبط : مدیریت بیمه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 26
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل بیمه عضو موثر 3. مدل معیار 4. وضعیت بیمه عضو موثر 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

As the death or a major accident of a key person will bring a firm with disastrous losses, key person insurance has attracted increasing attention worldwide. But key person insurance is a double-edged sword because it has both positive and negative effects on a firm's performance. Different from prior papers, this study proposes to capture the two opposite effects of key person insurance by using a microeconomic analysis. The novel contribution of this paper is that besides risk-reducing effects of key person insurance, we find that key person insurance reduces the salaries of employees, output and excepted profit of the firm. More importantly, we illustrate that strong ability of the key person will promote the efficiency of employees. So this paper offers a full evaluation of firms' purchase behavior of key person insurance and also develops the theory of key person insurance.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – از آنجا که مرگ و یا یک حادثه بزرگ مربوط به یک فرد کلیدی، برای یک شرکت خسارات فاجعه ‌باری را همراه خواهد آورد، بیمه عضو موثر در سراسر جهان توجه فزاینده‌ ای را جلب نموده است. اما بیمه عضو موثر به مانند یک شمشیر دو لبه است زیرا تاثیرات مثبت و منفی بر عملکرد شرکت دارد. این مطالعه به صورتی متمایز از مقالات پیشین، در نظر دارد که با استفاده از یک تحلیل اقتصاد خرد، دو تاثیر متضاد از بیمه عضو موثر را ثبت نماید. سهم جدید این مقاله علاوه بر تاثیرات کاهش دهنده ریسک بیمه عضو موثر، این است که ما در می یابیم بیمه عضو موثر، حقوق کارکنان، خروجی و سود مورد انتظار شرکت را کاهش می ‌دهد. از همه مهم تر، ما نشان می‌ دهیم که توانایی زیاد فرد کلیدی، کارایی کارمندان را ارتقا می ‌دهد. بنابراین این مقاله ارزیابی کامل رفتار خرید شرکتها از بیمه عضو موثر را ارائه می‌ دهد و همچنین نظریه بیمه عضو موثر را توسعه می‌ دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله یک تحلیل نظری از بیمه عضو موثر یا کلیدی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.