دانلود ترجمه مقاله یک چارچوب SWOT برای آنالیز زنجیره تامین برق با استفاده از یک روش AHP یکپارچه

عنوان فارسی :

یک چارچوب SWOT برای آنالیز زنجیره تامین برق با استفاده از یک روش AHP یکپارچه ترکیب شده با TOPSIS فازی

عنوان انگلیسی :

A SWOT framework for analyzing the electricity supply chain using an integrated AHP methodology combined with fuzzy-TOPSIS

کلمات کلیدی :

  زنجیره تامین برق؛ چارچوب SWOT؛ AHP؛ TOPSIS فازی

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژی؛ مدیریت زنجیره تامین
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 48
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. شبکه زنجیره تامین برق 3. روش جمع آوری اطلاعات 4. روش تحقیق 5. مطالعه موردی و بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Supply chain refers to the integrated chain of organizations, loops, persons who are involving in stuff generation and costumer servicing. One of these services is the electricity which can be consumed as domestic, industrial, agriculture and etc. It can be considered that the electric power supply chain network has four stages which are electricity generation, transmission, distribution and consumption. In this paper, a framework of Strengths-Weaknesses-Opportunities-Threats (SWOT) is presented to analysis the electricity supply chain in north-west of Iran. In this regard, some interviews are done with several experts of electricity industry. In addition, an integrated AHP method which is combined with fuzzy-TOPSIS is proposed to prioritize the SWOT factors for the proposed electricity supply chain. The results show that the proposed method can be used effectively in order to determine a strategy plan with high prioritizing for planning and decision-making in electricity supply chain.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – زنجیره تامین اشاره به زنجیره یکپارچه ای از سازمان ها، حلقه ها و اشخاصی دارد که در تولید مواد و خدمات رسانی به مشتریان دخیل هستند. یکی از این خدمات، برق است که می توان در قالب خانگی، صنعتی، کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار گیرد. می توان فرض کرد که شبکه زنجیره عرضه توان دارای چهار مرحله است که عبارتند از تولید، انتقال، توزیع و مصرف برق. در این مقاله، یک چارچوب SWOT (نقاط قوت – نقاط ضعف – فرصت ها – تهدیدات) برای آنالیز زنجیره تامین برق در شمال غرب ایران ارائه شده است. در این راستا، یک سری مصاحبه ها با چندین کارشناس در صنعت برق صورت گرفته است. علاوه بر این، یک روش AHP یکپارچه که با TOPSIS فازی ترکیب شده برای اولویت بندی فاکتورهای SWOT برای زنجیره تامین برق پیشنهادی، ارائه شده است. نتایج نشان می دهند که روش پیشنهادی را می توان به طور کارآمد به منظور تعیین یک طرح استراتژیکی با اولویت بندی بالا برای برنامه ریزی و تصمیم گیری در زنجیره تامین برق مورد استفاده قرار داد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله یک چارچوب SWOT برای آنالیز زنجیره تامین برق با استفاده از یک روش AHP یکپارچه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.