دانلود ترجمه مقاله کارآفرینی استراتژیک: ایجاد مزیت رقابتی از طریق جریان نوآوری

عنوان فارسی :

کارآفرینی استراتژیک: ایجاد مزیت رقابتی از طریق جریان نوآوری

عنوان انگلیسی :

Strategic entrepreneurship: Creating competitive advantage through streams of innovation

کلمات کلیدی :

  کارآفرینی استراتژیک؛ جستجو؛ بهره مندی؛ نوآوری؛ مزیت رقابتی

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک؛ مدیریت کارآفرینی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2007 تعداد رفرنس مقاله : 20
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مدیریت تنش برای مزیت رقابتی 2. مقدمه ای بر کارآفرینی استراتژیک 3. تمایز بین جستجو و بهره مندی 4. مفاهیمی برای اقدامات سازمانی

نمونه متن انگلیسی مقاله

In today's fast-paced competitive environment, firms face the need to be increasingly nimble and adaptive. While often able to establish a certain level of performance based upon existing technologies, firms are equally as often to be left flat-footed in the face of emerging, novel technologies. We discuss strategic entrepreneurship as the means through which firms simultaneously exploit their current competitive advantages while exploring for future opportunities. Achieving a balance between exploration and exploitation consists of more than merely allocating resources evenly between the two processes. As discussed, exploration and exploitation are operationally, structurally, and culturally distinct processes.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در محیط شدیداً رقابتی امروزه، شرکت ها باید انعطاف پذیری بالایی داشته باشند. با اینکه شرکت ها غالباً قادر به ایجاد سطح مشخصی از عملکرد بر مبنای تکنولوژی های موجود هستند، با این حال به همان اندازه نیز در مواجهه با تکنولوژی های جدید و نوظهور با مشکلاتی مواجه می گردند. ما در این مقاله، کارآفرینی استراتژیک را در قالب ابزاری بررسی کرده ایم که شرکت ها به واسطه آن از مزیت رقابتی فعلی خود بهره برده و در کنار آن فرصت های آتی پیش رو را نیز جستجو می کنند. نیل به تعادلی بین جستجو و بهره مندی از این مزایا شامل موضوعاتی بیش از تخصیص مساوی منابع بین این دو فرآیند می باشد. همانطوری که در این مقاله بررسی خواهد شد، جستجو و بهره مندی، فرآیندهایی عملیاتی، ساختاری و متمایز از لحاظ فرهنگی هستند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله کارآفرینی استراتژیک: ایجاد مزیت رقابتی از طریق جریان نوآوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.