دانلود ترجمه مقاله آموزش مدیریت ورزشی از طریق دیدگاه کارآفرینانه

عنوان فارسی :

آموزش مدیریت ورزشی از طریق دیدگاه کارآفرینانه: تحلیل تأثیر آن بر دانشجویان علوم ورزشی اسپانیا

عنوان انگلیسی :

Sport management education through an entrepreneurial perspective: Analyzing its impact on Spanish sports science students

کلمات کلیدی :

  مدیریت ورزشی؛ آموزش کارآفرینی؛ دانشگاه؛ دانشجویان علوم ورزشی؛ نظریه رفتار برنامه ریزی شده؛ جو دانشگاه

درسهای مرتبط : مدیریت آموزشی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 14 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 78
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. آموزش کارآفرینی 3. اصول و روش ها 4. نتایج 5. بحث 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Entrepreneurship education is becoming increasingly important because it can improve the employability of students. However, although it has been introduced in universities in recent years, its integration into sports education is still scarce. Therefore, the aim of this study is to present a way of approaching a sports management subject from an entrepreneurial perspective and to evaluate the effects of that approach on students. For this purpose, a sample of 54 sports science students from a Spanish university has been analysed. A longitudinal design has been carried out using Ajzen's theory of planned behaviour (1991), intrapreneurial intentions, the entrepreneurial climate and the entrepreneurial skills as the bases for analysing the effects of this approach on students. The results show that students who receive this training significantly improve their perception of perceived behavioural control and the university's climate towards entrepreneurship. This paper also highlights that the approach affects students differently depending on their existing characteristics. Finally, a series of practical implications for sport education managers are presented.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

از آنجائیکه آموزش کارآفرینی از قابلیت بهبود اشتغال پذیری دانشجویان برخوردار است، از اینرو در گذر زمان اهمیت فزاینده ای می یابد. با این وجود، اگرچه در سال های اخیر، آموزش کارآفرینی در دانشگاه ها مطرح شده است، اما ادغام آن در زمینه آموزش ورزشی با کاستی هایی همراه بوده است. بنابراین هدف از این مطالعه، ارائه روشی برای درک موضوع مدیریت ورزشی از دیدگاه کارآفرینانه و ارزیابی اثرات آن رویکرد بر دانشجویان می باشد. از اینرو در این مطالعه، نمونه ای متشکل از 54 دانشجوی علوم ورزشی از یکی از دانشگاه های اسپانیا مورد تحلیل قرار گرفته است. همچنین در مطالعه حاضر، یک طراحی طولی با استفاده از تئوری رفتار برنامه ریزی شده آژن (1991)، مقاصد کارآفرینانه، جو کارآفرینانه و مهارت های کارآفرینانه به عنوان مبنایی برای تحلیل تأثیرات این رویکرد بر دانشجویان انجام گرفته است. نتایج بدست آمده حاکی از آن است که دانشجویانی که این آموزش را دریافت می‌کنند، درک خود را در زمینه کنترل رفتاری درک شده و جو دانشگاه نسبت به کارآفرینی بهبود می‌بخشند. همچنین این مطالعه تأکید می‌کند که این رویکرد بسته به ویژگی‌های موجود، از تأثیر متفاوتی بر دانشجویان برخوردار است. در نهایت در این مطالعه، مجموعه ای از مفاهیم کاربردی برای مدیران آموزش ورزشی نیز ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله آموزش مدیریت ورزشی از طریق دیدگاه کارآفرینانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − نه =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.