دانلود ترجمه مقاله یک چارچوب شبیه سازی برای مدیریت بحران

عنوان فارسی :

یک چارچوب شبیه سازی برای مدیریت بحران: طراحی و کاربرد

عنوان انگلیسی :

A simulation framework for crisis management: Design and use

کلمات کلیدی :

  شبیه سازی مدیریت بحران؛ شبیه سازی همزیستی

درسهای مرتبط : مدیریت بحران
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 18 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 76
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مقالات 3. چارچوب پیشنهادی 4. مطالعات موردی 5. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

A perennial simulation framework is proposed within the domain of crisis management simulation. Motivated by a need for establishing information superiority through decision-support analysis, the framework is designed to use symbiotic simulation and is also suitable for the hindsight and foresight studies that drive crisis-related preparedness exercises. The framework provides a novel feature of incorporating Human in the Loop simulations using virtual reality as a part of the symbiotic simulation. We coin the term perennial simulation to refer to our framework being enduring (the simulation working symbiotically with the real system), and recurring (performing “what-if?” simulations and continually providing feedback to the real system). Three case studies examine the application of the framework to crisis-related scenarios. The framework is shown to be useful and capable of dealing with crisis situations and adding value to existing expert advice, forming a symbiotic feedback loop that aids crisis management.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – یک چارچوب شبیه سازی دائمی در حوزه شبیه سازی مدیریت بحران ارائه شده است. بر اساس نیاز به ایجاد برتری اطلاعاتی از طریق آنالیز تصمیم گیری، این چارچوب برای استفاده از شبیه سازی همزیستی طراحی شده و نیز برای مطالعات پیش بینی و ادراکی که محرک اقدامات آمادگی در برابر بحران می باشند، مناسب است. این چارچوب، یک مشخصه نوین از همکاری انسان در شبیه سازی های حلقه ای با استفاده از واقعیت مجازی را در قالب بخشی از شبیه سازی همزیستی ارائه می دهد. ما عبارت شبیه سازی دائمی را برای اشاره به دقیق بودن چارچوب (شبیه سازی به صورت همزیست با سیستم واقعی کار می کند)، و تکراری بودن آن (انجام شبیه سازی های "چه چیزی – اگر؟" و ارائه مستمر فیدبک به سیستم واقعی) استفاده کرده ایم. سه مطالعه موردی، کاربرد این چارچوب برای حالات مرتبط با بحران را مورد بررسی قرار داده است. این چارچوب نشان داده که مفید می باشد و قادر به برخورد با موقعیت های بحرانی است و ارزش توصیه های کارشناسان را افزایش می دهد، همچنین یک حلقه فیدبک همبسته ایجاد می کند که هدف آن مدیریت بحران است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله یک چارچوب شبیه سازی برای مدیریت بحران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.