دانلود پروپوزال بررسی امنیت در وسایل نقلیه خودران

عنوان فارسی

بررسی امنیت در وسایل نقلیه خودران – مروری سیستماتیک بر مقالات

عنوان انگلیسی

Safety and Security in Autonomous Vehicles - A Systematic Literature Review

رشته مرتبط :

  مهندسی کامپیوتر

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
119,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

خودروهای خودران (AVs) می توانند موجب تغییرات قابل توجهی در زندگی شهری و عادت های سفر شوند. اصطلاح «فناوری خودران» در صنعت خودرو بدین معنی است که فناوری می تواند بدون نیاز به اپراتور انسانی برای نظارت و کنترل فعالیت آن، رانندگی کند. هم اکنون ناوگان هایی از خودروهای خودران در حالت خدمت دهی در شهرهای ایالات متحده وجود دارند. یک راه حل رانندگی خودران انتها به انتها نیازمند یکپارچه سازی هوشمند رشته ها و فناوری های مختلف مانند حسگرها، ارتباطات، رایانش، یادگیری ماشین و تحلیل داده و … است.

در این پروپوزال که برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات تهیه شده به بررسی امنیت در خودروهای خودران پرداخته شده است. ساختارهای پروپوزال نویسی در این پروپوزال رعایت گردیده و در نتیجه مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی بیشتر دانشجویان با روش پروپوزال نویسی باشد. همچنین با توجه به مسیرهای پژوهشی مشخص شده در آن می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از آن استخراج نموده و در تحقیقات آینده مورد استفاده قرار داد.

این پروپوزال در قالب فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

امنیت خودروهای خودران

رانندگی خودران به واسطه پیشرفت سریع خودروهای هوشمند، توجه زیادی به خود جلب کرده است. اگرچه فناوری های رانندگی خودران در حال توسعه هستند، اما هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارند. در نتیجه ایمنی و امنیت مسافران و خود خودرو قابل تضمین نیست. سیستم ادراک یک خودرو خودران اطلاعات حسگری را به اطلاعات معنایی تبدیل می کند، مانند شناسایی و تشخیص عوامل جاده ای، مانند خودروها، افراد پیاده، و دوچرخه سوارها، همچنین موقعیت ها، سرعت و دسته بندی و نشان گذاری لنزها، نواحی قابل رانندگی و علامت های ترافیکی. یک ملاحظه مهم این است که تشخیص و شناسایی عوامل جاده ای باید به دقت انجام شود تا از حوادث مرتبط با ایمنی جلوگیری شود. خودروهای خودران از انواع حسگرها مانند LiDAR و دوربین ها استفاده می کنند. منابع محاسباتی محدود خودرو خودران، تطابق با محیط های ترافیک جاده ای متفاوت و پیچیده را دشوار می کند. ایمنی و امنیت در خودروهای خودران، هدف این پروپوزال است. رانندگی خودران با رایج شدن شهرهای هوشمند رواج یافته و پژوهش های مداوم روی این موضوع در حال انجام است.

تا جائی که می دانیم، هیچ مطالعه عمیقی از جدیدترین راه حل های خودروهای خودران وجود ندارد که متمرکز بر ایمنی و امنیت باشد. هدف این تحقیق، ایجاد یک منبع متمایز است که برای مقایسه و ارزیابی روش های خودروهای خودران مختلف قابل استفاده باشد. همچنین هدف دیگر آن شناسایی فرصت های پژوهشی بالقوه برای پیشرفت در این حوزه با اجرای مرور سیستماتیک مقالات، جدیدترین روش های خودروهای خودران منتشر شده است.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی امنیت در وسایل نقلیه خودران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نوزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi