دانلود ترجمه مقاله بازنگری تاثیر بازاریابی اینترنتی یکپارچه روی عملکرد آنلاین شرکت

عنوان فارسی :

بازنگری تاثیر بازاریابی اینترنتی یکپارچه روی عملکرد آنلاین شرکت: شواهد اروپایی

عنوان انگلیسی :

Revisiting the Impact of Integrated Internet Marketing on Firms’ Online Performance: European Evidences

کلمات کلیدی :

  سیستم های اطلاعات شرکتی؛ زیرسیستم ها؛ بازاریابی اینترنتی؛ عملکرد تجارت الکترونیک؛ شرکت های اروپایی

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : Elsevier
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 58
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه مقالات 3. چارچوب ارزیابی و فرضیات 4. روش تحقیق و نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This research attempts to unveil some of the impacts on internet marketing and firms’ online performance driven from the adoption and integration of Enterprise Information subsystems. To accomplish this goal a framework is set and test in a sample of 9.192 European firms using Structural Equation Model estimation. This project contributes to the research on this topic with new evidence in a broad sample, and advances knowledge on the nature of the relative importance of different technological subsystems on Internet Marketing as drivers of e-business performance, applied to the European reality.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله تلاش کرده تا برخی از تاثیرات بازاریابی اینترنتی روی عملکرد آنلاین شرکت ها در استفاده و ادغام زیرسیستم های اطلاعات شرکتی را بررسی کند. به منظور دستیابی به این هدف، یک چارچوب تنظیم شده و روی نمونه ای از 9192 شرکت اروپایی با استفاده از برآورد مدل معادله ساختاری تست شده است. این پروژه با پژوهشی در این زمینه با شواهدی جدید با نمونه ای گسترده تر سهیم شده و دانش مربوط به ماهیت اهمیت نسبی زیرسیستم های تکنولوژیکی مختلف را در زمینه بازاریابی اینترنتی در قالب محرک های عملکرد تجارت الکترونیک اعمال شده روی کشورهای اروپایی بسط داده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بازنگری تاثیر بازاریابی اینترنتی یکپارچه روی عملکرد آنلاین شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.