دانلود ترجمه مقاله بازاریابی اینترنتی و رشد بازار صادرات

عنوان فارسی :

بازاریابی اینترنتی و رشد بازار صادرات در شیلی

عنوان انگلیسی :

Internet marketing and export market growth in Chile

کلمات کلیدی :

  بازاریابی اینترنتی؛ در دسترس بودن اطلاعات؛ روابط تجاری؛ رشد بازار صادرات؛ شیلی

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 86
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه نظری 3. چارچوب مفهومی و فرضیات 4. روش تحقیق 5. نتایج 6. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Previous studies show that the Internet positively influences firms’ export activities from developed markets. However, the literature is vague as to whether the Internet has an impact on the export performance of firms from emerging markets. This study tests a conceptual model that includes the effect of Internet marketing capabilities on export market growth in an emerging market. Drawing on a cross-national sample of 204 export firms from a Latin American country (Chile), findings indicate that Internet marketing capabilities positively influence the availability of export information, which in turn impacts the development of business network relationships and export market growth.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مطالعات قبلی نشان داده اند که اینترنت تاثیر مثبتی روی فعالیت های صادراتی شرکت از بازارهای توسعه یافته دارد. با این حال، این موضوع در بین مقالات تحقیقاتی مبهم است که آیا اینترنت روی عملکرد صادراتی شرکت ها از بازارهای نوظهور نیز تاثیر دارد یا نه. این مطالعه، یک مدل مفهومی را تست کرده که شامل تاثیر قابلیت های بازاریابی اینترنتی روی رشد بازار صادرات در یک بازار نوظهور می باشد. بر اساس یک نمونه ملی از 204 شرکت صادراتی از یک کشور آمریکاری لاتین (شیلی)، یافته ها نشان می دهند که قابلیت های بازاریابی اینترنتی تاثیر مثبتی روی در دسترس بودن اطلاعات صادرات داشته و به نوبه خود توسعه روابط شبکه تجاری و رشد بازار صادرات را تحت تاثیر قرار می دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بازاریابی اینترنتی و رشد بازار صادرات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.