دانلود ترجمه مقاله بهینه سازی ولتاژ مرجع فیلتر هیبرید برای جبرانسازی بار غیرخطی

عنوان فارسی :

بهینه سازی ولتاژ مرجع یک فیلتر هیبرید برای جبرانسازی بار غیرخطی

عنوان انگلیسی :

Reference Voltage Optimization of a Hybrid Filter for Nonlinear Load Compensation

کلمات کلیدی :

  فیلتر اکتیو؛ کیفیت توان الکتریکی؛ هارمونیک ها؛ فیلتر هیبرید

درسهای مرتبط : کیفیت توان
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 20
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. جبرانسازی ولتاژهای مرجع 3. نمونه اولیه آزمایشی 4. نتایج آزمایشی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The harmonic problem in electric power systems, far from improving, has been increasing in recent years. To mitigate this problem, active filters have been proposed; however, they do not present a complete solution for any type of load and system. This paper develops a control strategy for a compensator based on a hybrid filter topology. This topology is formed by an active power filter of series connection and a passive filter of parallel connection. The proposed strategy is based on minimizing the root-mean-square value of the voltage at the point of common coupling so that the source transfers the power demanded by the load. Thus, the determination of the reference signal is posed as a constrained optimization problem. The strategy was proposed for four- and three-wire systems, and it allowed the compensation of current harmonics and reactive power of harmonic current source and harmonic voltage source loads. An experimental prototype was developed, which has allowed verification of their performance.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مسئله هارمونیک ها در سیستم های قدرت برق، جدا از بهبود آن، در سال های اخیر رو به افزایش بوده است. برای رفع این مسئله، فیلترهای اکتیو پیشنهاد شده اند؛ با این وجود، یک راهکار کامل برای هر نوع بار و سیستم ارائه نمی دهند. این مقاله یک استراتژی کنترل برای یک جبرانساز مبتنی بر یک توپولوژی فیلتر هیبرید ابداع می کند. این توپولوژی بوسیله یک فیلتر توان اکتیو با اتصال سری و یک فیلتر پسیو با اتصال موازی، ایجاد می ود. استراتژی پیشنهادی براساس حداقل سازی مقدار مربع میانگین ریشه ولتاژ در نقطه تزویج مشترک است ، بگونه ای که منبع توان تقاضا شده توسط بار را منتقل می کند. بنابراین، تعیین سیگنال مرجع به عنوان یک مسئله بهینه سازی محدود پیشنهاد می شود. این استراتژی برای سیستم های چهار و سه سیمه پیشنهاد می شود و به جبرانسازی هارمونیک های جریان و توان راکتیک منبع جریان هارمونیک و بارهای منبع ولتاژ هارمونیک کمک می کند. یک نمونه اولیه تجربی ابداع شد که به ما تایید عملکرد آنها را اجازه می دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 22,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله بهینه سازی ولتاژ مرجع فیلتر هیبرید برای جبرانسازی بار غیرخطی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.